Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На «чорнобильські» потреби додали коштів

На «чорнобильські» потреби додали коштів

Цього року держава виділила більше коштів на розв’язання «чорнобильських» проблем: в останніх змінах до бюджету закладено 14 млн грн на медико-санітарне забезпечення і радіологічний захист територій, а також 28 млн — на закупівлю житла для чорнобильців. Ці гроші вже розподілені між регіонами. Про це розповів учора під час відеоконференції, що відбулася в Кабінеті Міністрів, голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Володимир Холоша.

Також він поінформував, як реалізуються міжнародні проекти з ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи. Зокрема нагадав, що 1995 року було підписано Меморандум про взаєморозуміння між країнами Великої Сімки, урядом України та Європейською комісією, яким було визначено, що ЧАЕС, враховуючи її аварійний характер, має бути зупинена. У 2000 році зупинили останній енергоблок ЧАЕС, і фахівці приступили до зняття її з експлуатації. А міжнародна спільнота надає допомогу в цій справі.

Зокрема за рахунок Чорнобильського фонду, який був створений в ЄБРР, і цей банк визначено адміністратором коштів фонду, почалися масштабні роботи з плану перетворення об’єкта «Укриття» в безпечну систему. Зараз із 22 завдань, передбачених планом, 17 виконано, а 5 — у стані виконання.

Наймасштабнішим Володимир Холоша назвав будівництво нового безпечного конфайнменту над об’єктом «Укриття». Збудувати його планують до 2015 року. Нині, повідомив він, об’єкт застабілізований, діє система захисту і контролю тощо. Коли буде збудовано конфайнмент, всередині нього зможуть розпочати розбирання нестабільних конструкцій, які на той час існуватимуть.На «чорнобильські» потреби додали коштів, автор —
Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}