Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Єврозона увійшла в легку кризу

Єврозона увійшла в легку кризу

На сьогоднішній день європейська економіка переживає легку рецесію, про що свідчать дані, які в п'ятницю, 11 травня, опублікувала Єврокомісія, передає ТСН з посиланням на Deutsche Welle.

Як очікують фахівці з ЄС, цього року темпи економічного зростання продовжуватимуть скорочуватися. Зокрема, прогнозується мінус 0,3%. Але вже наступного року в Єврокомісії сподіваються на зростання в один відсоток.

«На горизонті з'явилися ознаки піднесення, але економічна ситуація залишається непевною. І надалі доводиться говорити про велику різницю в розвитку окремих країн», — сказав комісар ЄС з фінансових питань Оллі Рен.

До проблемних бюджетів відносяться навіть такі великі економіки як Іспанія та Франція. Згідно з прогнозами Єврокомісії, наступного року дефіцит бюджету в цих країнах не опуститься до позначки в 3%, як того вимагають маастрихтські критерії.

Дефіцит державного бюджету Іспанії 2013-го року складатиме 6,3% від ВВП, а Франції — 4,5%. Не зможуть дотриматися маастрихтських критеріїв і Нідерланди. Там дефіцит бюджету наступного року становитиме 4,6%.Єврозона увійшла в легку кризу, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}