Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Зниження в крові тестостерону провокує розвиток діабету

Зниження в крові тестостерону провокує розвиток діабету

Експерти з Единбурзького університету виявили, що низький рівень тестостерону пов'язаний з опором інсуліну — гормону, який контролює рівень цукру в крові, повідомляють іноземні ЗМІ.

Відомо, що низький рівень тестостерону пов'язаний з розвитком ожиріння — фактора ризику діабету другого типу. Однак нові дослідження свідчать, що вірогідність діабету підвищена навіть при нормальній вазі, але низькому рівні гормону тестостерону.

Вчені вважають, що білок RBP4 грає важливу роль в регуляції резистентності до інсуліну, коли рівень тестостерону знижується (зокрема, він знижується у чоловіків з віком). На дослідах з мишами вони виявили, що рівень білка нижче у гризунів зі зниженим тестостероном.

Дослідники розраховують, що відкриття допоможе створити препарати для регулювання виробництва RBP4 і знизити ризик розвитку діабету у чоловіків з меншою кількістю тестостерону.Зниження в крові тестостерону провокує розвиток діабету, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 3.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}