Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

За контрабанду старовинних монет «нумізмат» отримав три роки в’язниці

За контрабанду старовинних монет «нумізмат» отримав три роки в’язниці

Чоловіка, який намагався вивезти з України до Молдови більше півсотні старовинних монет позбавили волі, повідомляє прес-служба СБУ.

«Набув законної сили вирок Могилів-Подільського районного суду стосовно колекціонера предметів старовини, який намагався незаконно перемістити через державний кордон України 51 старовинну монету. Суд визнав його винним за ч.1 статті 201 Кримінального кодексу України (контрабанда) і обрав покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік 6 місяців», — йдеться в повідомленні.

Як зазначили в прес-службі, співробітники СБУ затримали контрабандиста у лютому цього року на митному посту «Дністер» Вінницької митниці у зоні пішохідного переходу в Молдову. У кімнаті особистого огляду в нього виявили альбом із незадекларованими мідними та срібними монетами часів Російської імперії.

Експертиза Вінницького обласного краєзнавчого музею засвідчила, що монети є культурною та історичною цінністю.

Суд також виніс рішення конфіскувати старовинні монети на користь держави. Наразі їх передано до Вінницького обласного художнього музею.За контрабанду старовинних монет «нумізмат» отримав ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}