Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Кожен третій українець страждає від гіпертонічної хвороби

Кожен третій українець страждає від гіпертонічної хвороби

Віце-прем’єр-міністр України — міністр охорони здоров’я Раїса Богатирьова під час прес-конференції сказала, що на сьогодні кожна третя доросла людина в Україні страждає на гіпертонічну хворобу різної форми складності.

Вона також зазначила, що у 2010 році в Україні було нараховано 12,1 млн громадян, які страждають на цей недуг і з кожним роком це захворювання виявляється у 1 млн українців.

Також, за словами міністра, якщо проаналізувати загальну смертність населення України, то можна сказати, що 66,3% припадає на серцево-судинні захворювання.

В той же час, за словами Р. Богатирьової, намітилась стійка тенденція до зниження захворюваності на гіпертонічну хворобу та зниження смертності від неї. І саме на це було направлено прийняття постанови уряду «Про реалізацію пілотного проекту щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою», дія якого розпочнеться 1 червня 2012 року.Кожен третій українець страждає від гіпертонічної хвороби, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}