Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У Донецьку затримали злочинну групу, яка здійснювала напади на бізнесменів

У Донецьку затримали злочинну групу, яка здійснювала напади на бізнесменів

КУТУЗКА

Із «фантомасів» зірвали маски

«…Діло труба!..» — схоже, тільки і встиг подумати місцевий підприємець, ступивши за поріг офіса. І не помилився. Адже один із невідомих у масках, які зненацька вигулькнули на шляху, відразу огрів його по голові металевою трубою. Далі «фантомаси» швиденько вихопили в потерпілого кейс із солідною сумою недавно отриманих грошей і накивали п’ятами. Ще мить — і шукай потім їхній слід у кам’яних джунглях мегаполіса… Мабуть, такої думки був і потерпілий бізнесмен, який довго не міг прийти до тями і не приховував здивування. Бо як зухвалі нападники довідалися, що під час зустрічі в одному з офісів після укладення угоди він отримав готівкою чималу суму? Хто і кому «злив» інформацію, адже про фінансову операцію купівлі-продажу знало обмежене коло людей?! Де їх шукати?

Проте таки знайшли. Цього разу правоохоронці Донецька спрацювали оперативно і затримали зловмисників фактично по гарячих слідах. За словами першого заступника начальника Донецького міського управління міліції Сергія Ласкавого, лиходії навіть не встигли позбутися речових доказів. «За участі бійців спецпідрозділу «Беркут» одночасно шестеро підозрюваних опинилися за гратами, — каже він. — У затриманих вилучили гроші, відібрані в бізнесмена, одяг, маски, обріз мисливської рушниці та автомобіль, який використовували для втечі з місця нападу. Свої власні автомобілі вони не хотіли «світити» і викрадали «колеса» спеціально для розбоїв».

Це тільки один епізод діяльності злочинної групи, що за останні роки скоїла серію нападів на заможних жителів міста. Досі слідчі мають усі підстави стверджувати, що починаючи з 2009 року «фантомаси» здійснили шість пограбувань. Причому організована група обрала «вузьку спеціалізацію» — жертвами ставали виключно забезпечені люди, що укладають великі оборудки і в цей момент мають на руках солідні гроші.

Відпрацьовуючи коло потерпілих підприємців та бізнесменів, донецькі правоохоронці намагалися «вирахувати» особу, що могла бути «навідником» у всіх випадках пограбувань. Розслідуванню певний час не вистачало доказів, однак вони з’явилися після отого березневого нападу з металевою трубою в руках. Отож уже не секрет: цінну інформацію організованій групі надавав місцевий підприємець, знайомий з усіма потерпілими. Дізнавшись про місце, час проведення угод і суми, які там фігурували, він повідомляв про це своїх спільників. Причому робив це завчасно, і ті мали можливість навіть провести своєрідну генеральну репетицію: відпрацювати свої найзручніші місця розташування та маршрути. До речі, лиходії досить творчо підходили до своїх «операцій» — для кожної з них готували свій сценарій і намагалися не повторюватися.



У Донецьку затримали злочинну групу, яка здійснювала ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы