Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Україна і Білорусь відкрили кордони для пива і молока

Україна і Білорусь відкрили кордони для пива і молока

Україна зняла тимчасові обмеження на поставки білоруської м`ясо-молочної продукції, Білорусьукраїнського пива.

Як передає власний кореспондент УНІАН у Республіці Білорусь, про це домовилися сьогодні на зустрічі в Мінську перший віце-прем`єр Білорусі Володимир Семашко з міністром економічного розвитку і торгівлі України Петром Порошенком.

Підписано протокол переговорів з врегулювання питань поставок білоруської м`ясо-молочної продукції до України.

Нагадаємо, Україна з 1 березня тимчасово припинила ввезення з Білорусі тварин, а також м`ясної продукції через побоювання розповсюдження африканської чуми свиней.

Також через систематичні порушення ветеринарно-санітарних вимог (перевищення максимально допустимих рівнів залишків ветеринарних препаратів у молочних продуктах) було тимчасово припинено ввезення білоруського молока і молочних продуктів.

Білорусь же знімає обмеження, пов`язані з доступом на білоруський ринок українських виробників пива.

«Щодо пива ми сьогодні цю тему закриваємо. Там залишилися незначні організаційні питання», — підкреслив В. Семашко.

Він відзначив, що сьогоднішнє обговорення питань двосторонньої співпраці передує запланованому на 17 травня засіданню спільної міжурядової комісії з торговельно-економічної співпраці.

«Ми позитивно оцінюємо тенденції розвитку двосторонньої торгівлі. Нагадаю, що за підсумками минулого року товарооборот між нашими країнами становив 6,1 млрд дол. У першому кварталі поточного року ми додали ще 34% до аналогічного періоду минулого року», — підкреслив В. Семашко.

У свою чергу міністр економічного розвитку і торгівлі України П. Порошенко відзначив, що українська сторона із задоволенням прийняла інформацію про те, що уряд Білорусі ухвалив рішення про зняття всіх обмежень щодо доступу українських виробників, насамперед, безалкогольної продукції.

«І з погляду цінових формальностей, і з погляду особливостей митного оформлення. За що ми вдячні нашим білоруським партнерам і колегам», — сказав П. Порошенко.Україна і Білорусь відкрили кордони для пива і молока, автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник: www.ukurier.gov.ua

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}