Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Що потрібно знати інтернет-покупцям у Європейському Союзі?

Що потрібно знати інтернет-покупцям у Європейському Союзі?

«Я живу в Ліоні. Я купила комп’ютер на німецькому сайті, але ПК не працює, як належить. Що мені робити? Чи є загальні правила щодо повернення онлайн-покупок?»

Покупцю Валері відповідає представниця інформаційного центру Європейської комісії Хімена Гомес:

«Якщо ви купуєте товари онлайн, ви маєте щонайменше два роки гарантії, як і в звичайному магазині. Вона передбачає ремонт або заміну товару. Гарантія може бути і на довший термін у деяких країнах. Гарантія починає діяти з моменту доставки покупки. Продавець завжди відповідальний за ремонт чи заміну товару у розумний термін. Якщо він не може цього зробити, ви маєте право вимагати повернення коштів чи знижки. У деяких країнах ЄС ви можете також звернутися до виробника. Однак завжди потрібно перевірити, де зареєстрований продавець товару. Адже це правило працює лише, якщо компанія-продавець зареєстрована в ЄС. Щодо загальних правил, ви маєте право відмовитись від онлайн-покупки протягом семи днів з моменту доставки. Щоб зробити це, зазвичай потрібно спершу попередити продавця. Причину відмови пояснювати непотрібно. Вам відшкодують вартість товару протягом 30 днів після повернення покупки. Якщо ж виникнуть якісь проблеми, ви можете завжди звернутися до Європейського центру споживачів. Його повноваження розповсюджуються на покупки онлайн та закордоном. Якщо маєте проблему з місцевим продавцем, звертайтесь до державного центру споживачів».

Якщо бажаєте поставити запитання, завітайте на нашу веб-сторінку чи зателефонуйте за номером 00800 6 7 8 9 10 11.Що потрібно знати інтернет-покупцям у Європейському ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник:

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}