Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

На вокзалах Столичної магістралі посилили охорону

На вокзалах Столичної магістралі посилили охорону

У зв’язку з терористичними актами у Дніпропетровську керівництво Південно-Західної залізниці провело термінову селекторну нараду за участю керівників підпорядкованих підрозділів залізниці щодо організації роботи Столичної магістралі у вихідні та святкові дні. Акцентовано увагу керівників на посилення контролю по організації перевезення пасажирів та вантажів з дотриманням правил безпеки руху на транспорті. Про це УНН повідомили в прес-службі залізниці.

Надано доручення керівникам служби воєнізованої охорони та загонам воєнізованої охорони на Південно-Західної магістралі, спільно з працівниками транспортної міліції МВС на Південно-Західній залізниці організувати запровадження додаткових заходів безпеки, спрямованих на упередження виникнення надзвичайних ситуацій у зоні скупчення великої кількості людей у вокзальних комплексах та на привокзальних площах у межах Південно-Західної залізниці.

Для забезпечення громадського порядку і безпеки пасажирів на території вокзалів Столичної магістралі залучено додаткові підрозділи служби воєнізованої охорони Південно-Західної залізниці, а також організовано додаткові оперативні групи для супроводження електропоїздів приміського сполучення спільно з працівниками транспортної міліції МВС на залізниці.

Вільний доступ на територію вокзалу, привокзальну площу, камери схову, зали очікування, приміщення квиткових кас, переходи перебувають під пильним цілодобовим відео-спостереженням. Проводяться позапланові перевірки території вокзалів і підсобних приміщень для виявлення предметів, що викликають підозру і можуть містити вибуховий пристрій. Збільшена періодичність гучномовного оповіщення пасажирів про заходи безпеки.

З працівниками залізниці та з черговими змінами проведено позапланові інструктажі щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій та виявлення вибухонебезпечних предметів.На вокзалах Столичної магістралі посилили охорону, автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник:

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы