Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

У космосі американська влада міняється на російську

У космосі американська влада міняється на російську

На борту Міжнародної космічної станції сьогодні пізно ввечері (за київським часом) відбудеться зміна командира станції: командування перейде від американця до росіянина.

Американський астронавт Деніел Бербанк. © Фото EPA/ИТАР-ТАСС

Російський космонавт Олег Кононенко. © Фото EPA/ИТАР-ТАСС

Як повідомили кореспонденти ІТАР-ТАСС в підмосковному Центрі управління польотами (ЦУП), «о 23:00 за московським часом почнеться церемонія передачі влади від американця Деніела Бербанка російському космонавту Олегу Кононенку».. Останній командуватиме станцією аж до свого повернення на Землю, яке заплановане на кінець червня. Разом з Кононенком підтримувати працездатність станції до прибуття наступного екіпажу (МКС-31/32) будуть американець Дональд Петтіт і голландець Андре Кейперс.

Для нинішнього командира МКС-30 майже піврічна вахта на орбіті закінчується 27 квітня: на цей день намічено повернення на Землю останнього аналогового корабля «Союз ТМА-22» з трьома космонавтами на борту. Крім Бербанка, додому повернуться росіяни Антон Шкаплеров та Анатолій Іванишин.

Процес передачі зміни на станції — це формальна церемонія підписання відповідних документів двома командирами, яка займає не більше 20 хвилин, нагадали в ЦУП. Одночасно змінюється і номер експедиції — в даному випадку з 30 на 31. Передачу командних функцій екіпаж МКС відзначає тим, що дзвонить в ринду, розташовану на американському сегменті.У космосі американська влада міняється на російську, автор —
Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник:

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}