Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Туркменський газ купуватимемо напряму

Туркменський газ купуватимемо напряму

Ратифікація угоди про створення зони вільної торгівлі в рамках СНД дасть змогу Україні диверсифікувати поставки газу. Зокрема наша країна отримає можливість напряму закуповувати газ у Туркменії та безперешкодно транспортувати його російською ГТС. Про це Прем’єр-міністр Микола Азаров сказав в ефірі програми «Велика політика».

«Угода дає нам можливість прокачувати туркменський газ через російську трубу. Тобто диверсифікувати поставки газу в Україну», — сказав він, наголосивши, що за нинішніх умов ми такої можливості не маємо через незгоду Росії.

Водночас Прем’єр зазначив, що мав президентські та урядові директиви на підписання Угоди про зону вільної торгівлі в рамках СНД. «Кабінет Міністрів на своєму засіданні затвердив директиви. Прем’єр-міністр мав директиви, затверджені Президентом. Тобто я мав повне право підписати цю угоду», — передає слова Миколи Азарова департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ.Туркменський газ купуватимемо напряму, автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Источник:

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}