Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

«Макдональдс» зобов’язали виплатити екс-співробітниці 250 тисяч євро

«Макдональдс» зобов’язали виплатити екс-співробітниці 250 тисяч євро

КОМПЕНСАЦІЯ. Суд у Франції зобов’язав мережу ресторанів швидкого харчування «Макдональдс» виплатити 250 тисяч євро своїй колишній співробітниці за неоплачену раніше понаднормову працю. Про це пише газета Monde з посиланням на повідомлення місцевої профспілки «Французька демократична конфедерація праці», передає УНІАН з посиланням на РІА «Новости».

Жінка, ім.’я якої не називається, влаштувалася до одного з ресторанів «Макдональдс» в 1999 році, розташованого в Бретані, і через певний час піднялася по кар’єрних сходинках до директора одного з підрозділів компанії. Вона почала відповідати за роботу чотирьох відділень «Макдональдс» у місті Генган.

«Через її нові обов’язки у співробітниці удвічі зросла тривалість робочого дня, з 2006 по 2009 роки вона іноді приходила на роботу до 5.00 і йшла з неї не раніше півночі, і жодної компенсації їй за це не платили», — сказала адвокат профспілки Мадо Ле ФОШЕР (Mado Le Faucheur), яка представляє інтереси жінки, яка добивалася компенсації.

За словами адвоката, жінка практично весь час працювала сім днів на тиждень без вихідних, і у результаті звільнилася з «Макдональдс» через депресію, що виникла у неї.

Згідно з рішенням суду з трудових суперечок, «Макдональдс» зобов’язали виплатити екс-співробітниці 120 тисяч євро за понаднормову працю і ще 130 тисяч євро як компенсацію вихідних днів.«Макдональдс» зобов’язали виплатити екс-співробітниці ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 5. Отзывов пользователей: 3.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}