Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Як розподілиться спадкове майно?

1
02:53, 17.03.2018
Як розподілиться спадкове майно?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Як буде розподілятися спадок померлого, якщо був заповіт але спадок ніхто не прийняв і з моменту коли строки були пропущені пройшло 4 роки? Заповіт складений на онука але в померлого було два сини: Син1, який проживав з померлим (померлий був приписаний і проживав 6 років та на момент смерті в квартирі із Сином1) та Син2 - батько онука померлого, на якого складений заповіт.
Продовжити темін прийняття спадку в судді вони не зможуть (їх адвокати кажуть, що не має достатніх підстав для зверненгя), про те зараз вимагають від Син1 написати відмову на спадок мотивуючи тим що зараз спадок померлого належить їм трьом (сам не розумію як), а онук хоче його собі.
І друге питання чи можливо таке, що Син1 фактично вступив в спадок на все майно в результаті пропуску онуком строку на прийняття спадщини, а інші (Син2 і Онук) просто хочуть їм заволодіти без ніяких на те прав?
Документи померлого на будинок і заповіт приховуються онуком.
Що робити в такому випадку.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:27, 22.03.2018
Консультирует юрист: Юлія

Доброго дня, спробую Вам допомогти.
Відповідно до ст. 1270 Цивільного кодексу - Для прийняття спадщини встановлюється строк у шість місяців, який починається з часу відкриття спадщини (тобто смерті особи).
Якщо спадкоємець протягом строку, встановленого статтею 1270 цього Кодексу, не подав заяву про прийняття спадщини, він вважається таким, що не прийняв її.
Але якщо Спадкоємець, постійно проживав разом із спадкодавцем на час відкриття спадщини, він вважається таким, що прийняв спадщину (п. 3 ст.1268. ЦК)
Тобто Син 1 прийняв спадщину своїм проживанням, а Син2 та онук оскільки не подали заяви на прийняття спадщини в 6-місячний термін і не були прописані з померлим, відповідно до ст. 1272 – вважаються такими, що не прийняли спадщину і не закликаються до спадкування.
Прохання написати відмову теж неправомірне, оскільки всі заяви пишуться до спливу 6 місяців після смерті. Тобто Син1 міг відмовитись лише в 6-місячний термін. Він цього не зробив, отже по закону вважається таким, що прийняв спадщину своїм проживанням.
Син1 може звернутись до будь-якого нотаріуса за останнім місцем реєстрації померлого, зі свої паспортом і кодом, свідоцтвом про смерть батька та подати «Заяву на видачу свідоцтва про право на спадщину». Оскільки документів на будинок в нього немає, нотаріус зробить запити у відповідні органи (БТІ, сільську раду де будинок) , та роз’яснить подальші дії.

______________
Не забудьте проголосувати за відповідь!

Буду дуже вдячна, якщо Вам допомогла.
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}