Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Вступ поза конкурсом можливий по чорнобильському чи ні ?

1
13:22, 05.08.2014
Вступ поза конкурсом можливий по чорнобильському чи ні ?
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Подала документи на навчання,здала іспит,набрала проходний бал,але я маю чорнобильське посвідчення 4 категорії,мені пояснили що я не маю пільг. хочу отримати пояснення чи можу я вступати поза консурсом?
Відповідно до п.1 ст.23 Закону України \"Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи\" \"Особам, віднесеним до категорії 4 (пункт 4 статті 14), надаються такі гарантовані державою компенсації та пільги: ... 1) пільги, передбачені пунктами ... 6 ... статті 22\". Відповідно до п.6 ст.22 Закону \"Особам, віднесеним до категорії 3 (пункт 3 статті 14), надаються такі гарантовані державою компенсації та пільги: ... 6) зарахування поза конкурсом при одержанні позитивних оцінок на вступних екзаменах у заклади освіти осіб з числа потерпілих від Чорнобильської катастрофи, які проживають на територіях радіоактивного забруднення і направлені на навчання згідно з планом цільової підготовки або договорами з підприємствами. маю право на пільги чи ні поясніть будь ласка

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

1
14:45, 05.08.2014
Консультирует юрист: Юрист сайта ЮК

Доброго дня,

Так дійсно, п. 6 ст. 22 Закону "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" застосовується і до потерпілих від Чорнобильської катастрофи 4 категорії. Однак, враховуйте, що це правило діє щодо осіб, які проживають на територіях радіоактивного забруднення і направлені на навчання згідно з планом цільової підготовки або договорами з підприємствами.

Якщо, Ви проживаєте на тереторії радіоактивного забруднення та маєте направлення для здійснення цільової підготовки, можете також скористатися цим правом.

Однак, якщо Ви отримали прохідні бали, то вступ на навчання за рахунок власних знань буде для Вас більш цінним досягненням, ніж пільговий вступ. Тому, вірте в свої сили та слідуйте шляхом власних досягнень.

Бажаю успіху.

______________
Щоб отримати юридичну консультацію - напишіть своє питання на сайті!
top
0
10:07, 06.08.2014
Консультирует юрист: Михаил Мерцалов

Я, звісно, можу помилятися, проте меені здається вони праві, що ви не маєте цих пільг.
Відповідно до останнього абзацу ст.23 ЗУ"Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи":
Усі компенсації та пільги, передбачені цією статтею,
надаються громадянам на час постійного проживання або постійної
роботи чи постійного навчання у зоні посиленого радіоекологічного
контролю.
Проте можна обійти цей пункт. Якщо місце вашої прописки та проживання буде зазначено, як у зоні посиленого радіологічного контролю. Тобто якщо Ви переїдите в інше місто, де знаходиться ВНЗ, ви втратите цю пільгу, але якщо офіційно ви будете проживати в "радіо-зоні" то пільги збережуться.
Вам потрібно відмовитися від гуртожитку і казати, що на час занять будете приїздити до ВНЗ, а потім знову до дому.

______________
С уважением, Мерцалов Михаил.
MERTSALOV.M@GMAIL.COM
0661450686


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы