Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Спадщина для онуків

1
17:04, 25.06.2012
Спадщина для онуків
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, до якої черги успадкування належать онуки, після смерті бабусі, але при живій метері (її дочки), яка не хоче подавати на спадщину, але є інші також живі діти бабусі (тобто моя тітка), яка подала на успадкування.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
19:20, 30.06.2012
Консультирует юрист: Иван Сергеевич

Кожна наступна із п’яти черг одержує право на спадкування у разі відсутності спадкоємців попередньої черги або їх відмови від спадщини, неприйняття, усунення їх від спадкування. Таким чином, якщо не спадкує перша черга, то спадкує друга; не друга, то третя і т.д.

У першу чергу спадкоємців входять: діти спадкодавця, чоловік або дружина спадкодавця (той із подружжя, хто його пережив) та батьки спадкодавця (ст.1261 ЦКУ). У одній черзі немає головних або другорядних спадкоємців. Усі спадкоємці рівні у праві спадкування.

На підтвердження родинних стосунків між померлим та спадкоємцями нотаріусу необхідно надати: для дітей – свідоцтво про народження, видане органами РАЦС, де  у графі „батько чи мати” має бути записаний спадкодавець; для подружжя – свідоцтво про шлюб. Якщо протягом життя померлий або спадкоємці змінювали прізвище (наприклад, у зв’язку з одруженням) на підтвердження цього факту необхідно надати свідоцтво про шлюб, а в разі розлучення - довідку про зміну прізвища, яку видають органи РАЦС за місцем укладення шлюбу.
До другої черги належать рідні брати та сестри спадкодавця, його баба та дід як з боку батька, так і з боку матері (ст.1262 ЦКУ), до третьої черги: рідні дядько та тітка спадкодавця (ст.1263 ЦКУ), до четвертої черги: особи, які проживали зі спадкодавцем однією сім’єю не менш як п’ять років до часу відкриття спадщини (ст.1264ЦКУ), до п’ятої черги: інші родичі спадкодавця до шостого ступеня споріднення включно, причому родичі ближчого ступеня споріднення усувають від права спадкування родичів подальшого ступеня споріднення. Також до п’ятої черги належать утриманці спадкодавця, які не були членами його сім’ї (ст 1265 ЦКУ). Спадкуванню підлягають усі права та обов’язки, що належали спадкодавцеві на час його смерті.

______________
С уважением, Иван Сергеевич
top


Другие консультации


Оплата замени
09:26, 18.07.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}