Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Мати-одиначка

1
12:19, 12.10.2015
Мати-одиначка
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Добрий день!Чи маю я право отримувати державну допомогу, як мати-одиначка, якщо я перебуваю у шлюбі, але мій син не є усиновленим теперішнім чоловіком і зареєстрований на моєму дівочому прізвищі?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
15:13, 12.10.2015
Консультирует юрист: Юрист

Стаття 18-1. Право на допомогу на дітей одиноким матерям

Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі
матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у
свідоцтві про народження дитини або документі про народження
дитини, виданому компетентними органами іноземної держави, за
умови його легалізації в установленому законодавством порядку
(рішенні про усиновлення дитини), відсутній запис про батька
(матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому
порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за
вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.
{ Частина перша статті 18-1 в редакції Законів N 2164-IV
( 2164-15 ) від 04.11.2004, N 3526-VI ( 3526-17 ) від 16.06.2011 }

Право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має
мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не
одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну
пенсію.
{ Частина друга статті 18-1 в редакції Законів N 2505-IV
( 2505-15 ) від 25.03.2005, N 3526-VI ( 3526-17 ) від 16.06.2011 }

Якщо одинока мати, одинокий усиновлювач, мати (батько) у разі
смерті одного з батьків зареєстрували шлюб, то за ними
зберігається право на отримання допомоги на дітей, які народилися
чи були усиновлені до шлюбу, якщо такі діти не були усиновлені
чоловіком (дружиною).
{ Частина третя статті 18-1 в редакції Закону N 2164-IV
( 2164-15 ) від 04.11.2004; із змінами, внесеними згідно із
Законом N 2505-IV ( 2505-15 ) від 25.03.2005; Закону N 3526-VI
( 3526-17 ) від 16.06.2011 }

Жінка, яка має дітей від особи, з якою вона не перебувала і
не перебуває в зареєстрованому шлюбі, але з якою вона веде спільне
господарство, разом проживає і виховує дітей, права на одержання
допомоги, встановленої на дітей одиноким матерям, не має. При
реєстрації цією жінкою шлюбу з особою, від якої вона має дітей,
допомога на дітей, народжених від цієї особи, не призначається.

______________
С уважением,
top
0
15:13, 12.10.2015
Консультирует юрист: Виталий

На жаль якщо ви перебуваєте у шлюбі ви не маєте такого права. Винятком із цього правила є смерть батька дитини (зазначеного в свідоцтві про народження дитини).
Джерело:
1)Стаття 18-1 ЗУ "Про державну допомогу сім'ям з дітьми":
Право на допомогу на дітей одиноким матерям мають одинокі
матері (які не перебувають у шлюбі), одинокі усиновлювачі, якщо у свідоцтві про народження дитини або документі про народження дитини, виданому компетентними органами іноземної держави, за умови його легалізації в установленому законодавством порядку (рішенні про усиновлення дитини), відсутній запис про батька (матір) або запис про батька (матір) проведено в установленому порядку органом державної реєстрації актів цивільного стану за
вказівкою матері (батька, усиновлювача) дитини.
Право на допомогу на дітей одиноким матерям (батькам) має мати (батько) дітей у разі смерті одного з батьків, які не одержують на них пенсію в разі втрати годувальника або соціальну
пенсію.
Якщо одинока мати, одинокий усиновлювач, мати (батько) у разі смерті одного з батьків зареєстрували шлюб, то за ними зберігається право на отримання допомоги на дітей, які народилися
чи були усиновлені до шлюбу, якщо такі діти не були усиновлені чоловіком (дружиною).
Жінка, яка має дітей від особи, з якою вона не перебувала і не перебуває в зареєстрованому шлюбі, але з якою вона веде спільне господарство, разом проживає і виховує дітей, права на одержання
допомоги, встановленої на дітей одиноким матерям, не має. При реєстрації цією жінкою шлюбу з особою, від якої вона має дітей, допомога на дітей, народжених від цієї особи, не призначається.
2) Постанова Кабміну "Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім'ям з дітьми".

______________
C ув. Виталий,
по вопросам предоставления юридической помощи обращайтесь по тел.0955704059


Другие консультации


ст.185 ч.3
13:43, 02.08.2012

Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}