Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Кількість членів громадського обєднання, що необхідні для прийняття рішень. Якими законода

1
14:01, 30.11.2014
Кількість членів громадського обєднання, що необхідні для прийняття рішень. Якими законода
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Згідно Статуту громадської організації на загальних зборах повинні бути присутні 50%+1 членів ГО, так як це громадська організація. У яких законодавчих актах зазначено що в громадській організації повинно бути на загальних зборах 50%+1 і збори не можуть проводитись якщо присутніх менше (і це відповідно реєструється в статуті громадської організації)? Чи дійсно громадська організація повинна перереєстровуватись в садовий кооператив, чи в садове товариство, щоб на загальних зборах могли бути присутніми 30%+1, 25%, чи необхідна кількість уповноважених осіб? Назвіть будь ласка законодавчі акти, та документи у яких прописані чіткі норми які необхідно відображати у Статутах громадських організацій, садових кооперативів, садових товариств, що указують на чіткі норми членів товариств, організацій, тощо, які повинні бути присутні на загальних зборах, при прийнятті рішень, та узгодження питань забезпечення життєздатності організації, товариства, кооперативу, тощо, так як в Законі про громадські об’єднання ми цієї інформації знайти не можемо. Заздалегідь дякуємо за відповідь, з повагою, члени громадської організації, які перереєструвались з садівничого товариства згідно вступу в дію Закону про громадські об’єднання, за вимогою районного відділення юстиції.

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
23:39, 02.12.2014
Консультирует юрист: Gegegege

Доброго вечора! Для всіх видів кооперативів згідно ст.15 Закону України "Про кооперацію" загальні збори членів кооперативу правомочні вирішувати
питання, якщо на них присутні більше половини його членів, тобто 50%+1.
На даний час єдиним прикладом примірного статуту залишився Примірний статут житлово-будівельного кооперативу, затверджений постановою Ради Міністрів УРСР ( http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/186-85-%D0%BF .
Якщо ви садове товариство значить зареєстровані були як обслуговуючий кооператив.
Ніхто не мав права змушувати вас перереєстровуватись у громадську організацію.
Оскільки Закон України "Про кооперацію" чинний в Україні вільно існують як кооперативи, так і громадські організації.
На сьогодні ЖОДНИМ нормативно-правовим документом не визначено кількість членів ГО, які повинні бути присутні на зборах. Тобто дане питання законодавець лишив на розсуд самої ГО.
Водночас Державна реєстраційна служба України розробила рекомендації для кладання статутів ГО http://kr-just.at.ua/RS2/rekomendaciji_shhodo_rozrobki_statutiv.pdf. br /> Успіхів Вам!
top


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}