Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Алименты через шесть лет

1
08:13, 09.12.2015
Алименты через шесть лет
[ авторизуйтесь, чтобы ответить ]
Доброе утро! Я в разводе с 2009 г., на алименты не подавала,т.к. у мужа была финансовая ситуация очень плачевная, и по факту за все эти годы он потратил на ребенка тысячи четыре от силы, и то в качестве подарков на день рождения.На сегодняшний день сыну двенадцатый год и последний раз он общался с отцом в августе, хотя живём рядом. У отца скоро родится еще один ребенок. Живёт он не плохо, выдвигал свою кандидатуру на пост мэра города, а вот денег на ребенка как не давал, так и не дает...могу ли я подать на алименты и что у меня из этого получится? И еще волнует вопрос- сможет ли отец подать потом на выплату алиментов аналогично?

Уважаемый специалист!

Напоминаем Вам о том, что запрещено размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо, рекомендовать позвонить и т.к.!

Оставляя свой ответ на вопрос, помните про то, что тон, смысл и содержание сообщения могут также зацепить чувства реальных людей, косвенно или непосредственно имеющих отношение к данному вопросу. Поэтому, настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Помните, что Ваше поведение в условиях публичной свободы высказываний и, одновременно, интернет-анонимности, меняет не только виртуальный, но и реальный мир, создаёт впечатление о юристах, как воспитанных и образованных людях, и юриспруденции в целом.

Ответьте на вопрос (ваша консультация):


Уважаемый пользователь!

Напоминаем Вам о том, что запрещено в тексте комментария размещать свои контактные данные (адрес сайта, номер телефона, email и т.д.), рекламировать кого-либо или что-либо!

Настоятельно просим Вас проявлять уважение и толерантность ко всем участникам этого сайта, даже в том случае, если Вы не разделяете их мнение, в корне или частично не согласны с ним.

Прокомментируйте вопрос:


Консультация юристов

0
14:27, 09.12.2015
Консультирует юрист: Юрист

Вы имеет право подавать иск на взыскание алиментов до достижения ребенком 18 лет.

______________
С уважением,
top
0
19:27, 09.12.2015
Консультирует юрист: Наталия Яцюк

Сімейним кодексом України передбачено:
Статтею 180: батьки зобов'язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття.
Стаття 181. Способи виконання батьками обов'язку утримувати дитину
1. Способи виконання батьками обов'язку утримувати дитину визначаються за домовленістю між ними.
2. За домовленістю між батьками дитини той із них, хто проживає окремо від дитини, може брати участь у її утриманні в грошовій і (або) натуральній формі.
Стаття 191. Час, з якого присуджуються аліменти на дитину
1. Аліменти на дитину присуджуються за рішенням суду від дня пред'явлення позову.
2. Аліменти за минулий час можуть бути присуджені, якщо позивач подасть суду докази того, що він вживав заходів щодо одержання аліментів з відповідача, але не міг їх одержати у зв'язку з ухиленням останнього від їх сплати. У цьому разі суд може присудити аліменти за минулий час, але не більш як за три роки.
Стаття 182. Обставини, які враховуються судом при визначенні розміру аліментів
1. При визначенні розміру аліментів суд враховує:
1) стан здоров'я та матеріальне становище дитини;
2) стан здоров'я та матеріальне становище платника аліментів;
3) наявність у платника аліментів інших дітей, непрацездатних чоловіка, дружини, батьків, дочки, сина;
4) інші обставини, що мають істотне значення.
2. Мінімальний розмір аліментів на одну дитину не може бути меншим, ніж 30 відсотків прожиткового мінімуму для дитини відповідного віку, за винятком випадків, передбаченихстаттею 184 цього Кодексу.

Таким чином, вимога про стягнення аліментів на дитину може бути подана до суду протя¬гом усього строку існування права на утримання дитини до – 18 років, а у випадку навчання у вищому навчальному закладі – до 23 років. На вимоги, що включають вимо¬ги про стягнення аліментів, позовна давність не поширюється, тому не має значення, скільки часу минуло з моменту порушення права і позов про стягнення аліментів ви можете пред’явити у будь-який час.
Аліменти присуджуються на користь того з батьків, з ким проживає дитина. Аби стягнути аліменти за минулий час вам необхідно довести у суді, що ви вживали заходи щодо одержання аліментів (докази звертання до відповідача з вимогами про надання дитині утри¬мання, спробах встановити його місце проживання, місце роботи, укласти дого¬вір про сплату аліментів тощо.), а відповідач (тобто батько) ухилявся від утримання дитини (відмовлявся від надання утримання, а також вчиняв різні дії, спрямовані на повне або часткове ухилення від сплати аліментів: приховував свій дійсний розмір заробітку (доходу); зміна роботи або місця прожи¬вання з метою запобігання сплати аліментів; приховання свого місцезнаходжен¬ня; інші дії, що свідчать про намір ухилитися від виконання обов'язку по утриманню.

______________
C уважением, Яцюк Наталия (098)4146540, natasha-lawyer@yandex.ru


Другие консультации



Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}