Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Правильно заповнюйте заяву про відмову постачальника надати податкову накладну, Міністерство доходів і зборів України

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

  • 13.09.2013
  • Правильно заповнюйте заяву про відмову постачальника надати податкову накладну

    Якщо продавець товарів/послуг відмовляється надати податкову накладну( za333-11 ) або порушує порядок її заповнення або порядок реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних, то покупець таких товарів чи послуг має право додати до податкової декларації з податку на додану вартість ( z1490-11 ) (далі — ПДВ) за звітний податковий період заяву зі скаргою на такого постачальника.

    Заява подається за формою згідно з додатком 8 (Д8) декларації з ПДВ( z1490-11 ). До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати податку у зв'язку з придбанням таких товарів/послуг. Також можна додати копії первинних документів, складених відповідно до Закону про бухоблік( 996-14 ), що підтверджують факт отримання таких товарів/послуг.

    Подання заяви та копій вказаних документів є підставою для включення сум податку до складу податкового кредиту.

    Платники, які подають звітність в електронному вигляді, мають подавати копії таких документів окремо у порядку, визначеному для подання звітності у паперовому вигляді (особисто платником податків або уповноваженою на це особою надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення).

    У разі неправильного заповнення платником податку додатка 8 до декларації( z1490-11 ) та/або неподання копій товарних чеків, інших розрахункових документів, що засвідчують факт сплати ПДВ у зв'язку з придбанням таких товарів/послуг, або неподання копій первинних документів, що підтверджують факт їх отримання, платник податку втрачає право формувати податковий кредит за сплаченими сумами податку. А тому при виявленні органом Міндоходів цього факту зазначені суми ПДВ підлягають виключенню зі складу податкового кредиту.

    Відповідна норма визначена п. 201.10 ст. 201 розділу V( 2755-17 ), п. 49.3 ст. 49 розділу II Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI( 2755-17 ), зі змінами та доповненнями, та п. 21 розділу III Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість( z1490-11 ), затвердженого наказом Мінфіну України від 25.11.2011 р. № 1492.

    {Текст взято з сайту Міндоходів України http://minrd.gov.ua}


     

    Правильно заповнюйте заяву про відмову постачальника ..., автор —
    Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

    Еще новости


    Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
    Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}