Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо реалізації проекту "Будівництво першої черги Дністровської ГАЕС у складі 3-х гідроагрегатів, Міністерство енергетики та вугільної промислово

КОЛЕГІЯ МІНІСТЕРСТВА ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

РІШЕННЯ

 • 31.10.2013  № 3.6
 • З метою реалізації проекту "Будівництво першої черги Дністровської ГАЕС у складі 3-х гідроагрегатів" та виконання доручення Президента України щодо введення в експлуатацію 2-го гідроагрегату у грудні 2013 року та 3-го гідроагрегату в 2015 році, а також соціальний розвиток регіону колегія ВИРІШИЛА:

  1. Заступнику Міністра — керівнику апарату Бондаренку А. Ю., заступнику Міністра Чеху С. М., Департаменту стратегічної політики та перспективного розвитку (Коваленко В. В.), Департаменту електроенергетики (Меженний С. Я.):

  - звернутись до Прем'єр-міністра України та Національного банку України з проханням забезпечити фінансування ПАТ "Укргідроенерго" на виготовлення обладнання та виконання робіт з метою вчасного введення в експлуатацію 2-го г/а в кінці 2013 року та 3-го г/а у 2015 році відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.06.2013 № 404 ( 404-2013-п ) "Деякі питання здійснення головними розпорядниками бюджетних коштів капітальних видатків понад обсяги встановлених бюджетних призначень";

  Термін — листопад 2013 року

  - передбачити у проекті будівництва Канівської ГАЕС кошти на будівництво житла та об'єктів соціального призначення, як участь замовника будівництва у розвитку соціальної сфери регіону, у якому передбачено будівництво Канівської ГАЕС, в розмірі 302 млн. грн. (розпорядженням Кабінет Міністрів України № 965-р від 08.11.2007( 965-2007-р ) затверджені витрати на будівництво житла та об'єктів соціального призначення у титулі будови ТЕО будівництва Канівської ГАЕС);

  - передбачити у проекті будівництва Канівської ГАЕС кошти на археологічні дослідження та захист археологічних пам'яток на суму 68,1 млн. грн. (Законом України "Про охорону культурної спадщини" ( 1805-14 ) до вартості будівництва включені витрати на археологічні дослідження та захист археологічних пам'яток).

  Голова колегії

  Е. Ставицький

  {Текст взято з сайту Міненерговугілля України http://mpe.kmu.gov.ua/}


   

  Щодо реалізації проекту Будівництво першої черги Дністровської ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 2.

  Еще новости

  Знай наших!
  00:15, 15.04.2013

  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}