Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру громадських об’єднань та обміну відомостями між зазначеним Реєстром і Єдиним державним реєстром юридичних

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 13 листопада 2013 р. № 834 Київ

Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру громадських об’єднань та обміну відомостями між зазначеним Реєстром і Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку ведення Реєстру громадських об’єднань та обміну відомостями між зазначеним Реєстром і Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців( 1212-2012-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19 грудня 2012 р. № 1212 (Офіційний вісник України, 2013 p., № 1, ст. 21), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 17

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 13 листопада 2013 р. № 834

ЗМІНИ, що вносяться до Порядку ведення Реєстру громадських об’єднань та обміну відомостями між зазначеним Реєстром і Єдиним державним реєстром юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців( 1212-2012-п )

1. Пункт 17( 1212-2012-п ) доповнити абзацами такого змісту:

"Формування виписки з Єдиного державного реєстру здійснюється державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців не пізніше наступного робочого дня з дня отримання від органів статистики, доходів і зборів даних про взяття на облік громадського об’єднання.

Формування повідомлення про залишення без розгляду документів, що подані для проведення державної реєстрації, та про відмову у проведенні державної реєстрації здійснюється державним реєстратором юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців не пізніше наступного робочого дня з дня отримання з Реєстру відомостей про громадське об’єднання відповідно до цього Порядку.


 

Про внесення змін до Порядку ведення Реєстру громадських ..., автор —
Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}