Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про зняття з реєстрації колективного трудового спору між найманими працівниками приватного інформаційно-видавницького підприємства "Аспект"

НАЦІОНАЛЬНА СЛУЖБА ПОСЕРЕДНИЦТВА І ПРИМИРЕННЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 • 30.10.2013  № 248-р
 • Про зняття з реєстрації колективного трудового спору між найманими працівниками приватного інформаційно-видавницького підприємства "Аспект" міста Суми та приватним інформаційно-видавницьким підприємством "Аспект" міста Суми

  Відповідно до частини шостої статті 15 Закону України "Про порядок вирішення колективних трудових спорів (конфліктів)" ( 137/98-ВР ), підпунктів 6.1, 6.3 розділу 6 Положення про порядок реєстрації Національною службою посередництва і примирення висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів)( v0047299-07 ), затвердженого наказом Національної служби посередництва і примирення від 10.07.2007 № 47:

  1. Зняти з реєстрації колективний трудовий спір між найманими працівниками приватного інформаційно-видавницького підприємства "Аспект" міста Суми та приватним інформаційно-видавницьким підприємством "Аспект" міста Суми, зареєстрований розпорядженням Національної служби посередництва і примирення від 30.09.2013 № 227-р ( v227p299-13 ) (реєстраційний номер 090-13/18-В), у зв'язку з його вирішенням.

  Підстава:

  1) подання відділення Національної служби посередництва і примирення в Сумській області від 29.10.2013 № 01-18/30-166;

  2) письмове повідомлення органу, уповноваженого представляти інтереси найманих працівників, від 28.10.2013 про вирішення колективного трудового спору.

  2. Відділу правового забезпечення Національної служби посередництва і примирення внести відповідні записи в Книгу реєстрації висунутих найманими працівниками, профспілкою вимог та колективних трудових спорів (конфліктів).

  3. Дане розпорядження надіслати органу, уповноваженому представляти інтереси найманих працівників приватного інформаційно-видавницького підприємства "Аспект" міста Суми, приватному інформаційно-видавницькому підприємству "Аспект" міста Суми, Сумському міському голові, Сумській обласній державній адміністрації, відділенню Національної служби посередництва і примирення в Сумській області.

  Голова

  О. Окіс

  {Текст взято з сайту НСПП http://www.nspp.gov.ua/}


   

  Про зняття з реєстрації колективного трудового спору ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}