Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо реквізитів податкової накладної, Міністерство доходів і зборів України

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

  • 27.09.2013  № 11982/6/99-99-19-04-02-15
  • Щодо реквізитів податкової накладної

    (Витяг)

    <...>

    Відповідно до пункту 201.1 статті 201 Податкового кодексу України( 2755-17 ) (далі — Кодекс) платник податку зобов'язаний надати покупцю (отримувачу) на його вимогу підписану уповноваженою платником особою та скріплену печаткою (за наявності) податкову накладну( z1333-11 ).

    Крім того, пунктом 201.1 статті 201 Кодексу( 2755-17 ) визначені вимоги щодо заповнення податкової накладної( z1333-11 ). Зокрема, належним чином оформлена податкова накладна має містити зазначені окремими рядками:

    а) порядковий номер податкової накладної;

    б) дата виписування податкової накладної;

    в) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, — продавця товарів/послуг;

    г) податковий номер платника податку (продавця та покупця);

    ґ) місцезнаходження юридичної особи — продавця або податкова адреса фізичної особи — продавця, зареєстрованої як платник податку;

    д) повна або скорочена назва, зазначена у статутних документах юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник податку на додану вартість, — покупця (отримувача) товарів/послуг;

    е) опис (номенклатура) товарів/послуг та їх кількість, обсяг;

    є) ціна постачання без урахування податку;

    ж) ставка податку та відповідна сума податку в цифровому значенні;

    з) загальна сума коштів, що підлягають сплаті з урахуванням податку;

    и) вид цивільно-правового договору;

    і) код товару згідно з УКТ ЗЕД( 2371а-14 ) (для підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України);

    ї) номер та дата митної декларації( z0374-12 ), за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України.

    Форма( z1333-11 ) та Порядок заповнення податкової накладної( z1333-11 ) затверджені наказом Міністерства фінансів України від 01.11.2011 № 1379 "Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної" (далі — Наказ № 1379).

    При цьому, відповідно до пункту 6.3 Наказу № 1379( z1333-11 ), порушення порядку заповнення накладних не дає права покупцю на віднесення сум податку на додану вартість до податкового кредиту.

    Таким чином, якщо податкова накладна( z1333-11 ) містить недостовірні реквізити підприємства продавця (чи покупця), зазначено неправильний індивідуальний номер платника-продавця (чи покупця), зазначена в податковій накладній назва платника-продавця (чи покупця) не відповідає назві, зазначеній у статутних документах, чи відсутній хоча б один з обов'язкових реквізитів, що має бути вказаний в податковій накладній, то така податкова накладна не може вважатися оформленою належним чином і бути підставою для формування податкового кредиту покупцем.

    Заступник Міністра

    А. П. Ігнатов


     

    Щодо реквізитів податкової накладної, Міністерство ..., автор —
    Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

    Еще новости


    Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
    Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}