Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про алгоритм перерахування коштів через поточні рахунки із спеціальним режимом використання для погашення заборгованості, Національна комісія, що здій

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ПОСТАНОВА

 • 26.07.2013  № 1036
 • Про алгоритм перерахування коштів через поточні рахунки із спеціальним режимом використання для погашення заборгованості

  Відповідно до Законів України "Про електроенергетику"( 575/97-ВР ), "Про заходи спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу"( 2711-15 ) (із змінами), Указу Президента України від 23 листопада 2011 р. № 1059 ( 1059/2011 ) "Про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики" та на виконання Плану організації підготовки проектів актів, необхідних для забезпечення реалізації Закону України від 15 травня 2013 р. № 238( 238-18 ) "Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення стабільної роботи стратегічних підприємств енергетичної галузі", схваленого на засіданні Кабінету Міністрів України 11 липня 2013 р. (протокол № 44), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ПОСТАНОВЛЯЄ:

  Розпоряднику коштів Оптового ринку електричної енергії України кошти, що надходять на поточний рахунок із спеціальним режимом використання для погашення заборгованості оптового постачальника електричної енергії як погашення заборгованості відповідно до договорів реструктуризації заборгованості за куповану електричну енергію, що виникла до 1 січня 2011 року, укладених ДП "Енергоринок" з енергопостачальниками на виконання Закону України "Про заходи спрямовані на забезпечення сталого функціонування підприємств паливно-енергетичного комплексу"( 2711-15 ), розподіляти в повному обсязі між виробниками електричної енергії та НЕК "Укренерго" пропорційно до обсягів заборгованості, яка виникла до 1 січня 2011 року (крім заборгованості, яка підпадає під дію постанови НКРЕ від 03.09.2008 № 1052( v1052227-08 )) і є непогашеною на день, що передує дню розподілу коштів.

  В. о. Голови Комісії

  О. Рогозін


   

  Про алгоритм перерахування коштів через поточні рахунки ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}