Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо надання роз'яснень стосовно термінів, зазначених у рішеннях Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, Міністерство економічного розвитку і торг

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 28.10.2013  № 4421-09/37498-06
 • Міністерство доходів і зборів України

  Щодо надання роз'яснень стосовно термінів, зазначених у рішеннях Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України (далі Мінекономрозвитку) розглянуло лист Міндоходів від 23.08.2013 № 10845/5/99-99-24-02-07-16 щодо застосування термінів "експортер-виробник" та "експортер" у рішеннях Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі та повідомляємо наступне.

  Під час проведення антидемпінгових розслідувань щодо імпорту товарів в Україну Мінекономрозвитку здійснює заходи направлені на отримання найбільш показової інформації на підставі якої можна встановити наявність або відсутність факту демпінгового імпорту в Україну. Для іноземних експортерів — виробників та експортерів, які плідно співпрацюють та надають повну інформацію щодо власного виробництва та / або експорту товарів в Україну, Мінекономрозвитку здійснюється індивідуальне встановлення факту демпінгу та розрахунок антидемпінгового мита.

  Враховуючи вищезазначене, роз'яснення надані листом Мінекономрозвитку від 12.07.2013 № 4421-10/25001-06( v2500731-13 ) стосовно термінів "експортер-виробник" або "експортер" мають застосовуватися до всіх рішень Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі, з урахуванням того, що "експортер", як правило, не є виробником певного товару.

  Перший заступник Міністра — перший заступник голови Міжвідомчої комісії з міжнародної торгівлі

  А. А. Максюта

  WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua


   

  Щодо надання роз'яснень стосовно термінів, зазначених ..., автор —
  Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 3.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}