Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про розгляд звернення (щодо реєстрації податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних), Міністерство доходів і зборів України

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

  • 23.09.2013  № 11760/6-99-99-18-06-05-15
  • Про розгляд звернення

    Міністерство доходів і зборів України розглянуло Ваше звернення <…> щодо реєстрації податкових накладних( za333-11 ) у Єдиному реєстрі податкових накладних та повідомляє.

    Відповідно до п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України ( 2755-17 ) (далі — Кодекс) при здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку — продавець товарів/послуг зобов'язаний надати покупцю податкову накладну та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних.

    Подання податкової накладної( za333-11 ) органам доходів і зборів в електронній формі здійснюється відповідно до Інструкції з підготовки і подання податкових документів в електронній формі засобами телекомунікаційного зв'язку( z0320-08 ), затвердженої наказом ДПА України від 10.04.2008 № 233, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.04.2008 за № 320/15011 (далі — Інструкція) (п. 1 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних( 1246-2010-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1246).

    Згідно з п. 7 Інструкції( z0320-08 ) при поданні податкових документів в електронній формі телекомунікаційними каналами зв'язку платник податків створює податковий документ в електронному вигляді відповідно до формату (стандарту) за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення, затвердженого наказом ДПА України від 03.05.2006 № 242 ( v0242225-06 ) "Про затвердження формату (стандарту) електронного документа звітності платників податків".

    Отже, зазначеними нормативно-правовими актами не передбачено подання платниками податків податкових накладних( za333-11 ) на паперових носіях до органів доходів і зборів для реєстрації у Єдиному реєстрі податкових накладних.

    Заступник Міністра

    А. П. Ігнатов

    {Текст взято з сайту Міндоходів України http://minrd.gov.ua/}


     

    Про розгляд звернення (щодо реєстрації податкових накладних ..., автор —
    Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

    Еще новости


    Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
    Подняться вверх, к началу страницы