Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про зміни у законодавстві України з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Вищий господарський суд України

ВИЩИЙ ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД УКРАЇНИ

ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЛИСТ

 • 02.08.2013  № 01-06/1133/2013
 • Господарські суди України

  Про зміни у законодавстві України з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців

  У зв’язку із змінами у законодавстві України з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців вважаємо за необхідне звернути увагу на таке.

  Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Міністерства юстиції України, Міністерства культури України, інших центральних органів виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується через відповідних міністрів, а також Державного космічного агентства України" від 16.10.2012 № 5461-VI( 5461-17 ) функції з реалізації державної політики у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з 01.07.2013 передаються від органів державної реєстрації-виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення реєстраційним службам територіальних органів юстиції.

  Відтак у зв'язку із зазначеними змінами у законодавстві з 01.07.2013 створюються нові органи з реалізації державної політики у сфері державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців — відділи державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби відповідних управлінь юстиції або реєстратори юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби відповідних управлінь юстиції.

  Про викладене повідомляється у порядку інформації та для врахування у вирішенні спорів.

  Голова Вищого господарського суду України

  В. Татьков

  {Текст взято з сайту Вищого господарського суду http://www.vgsu.arbitr.gov.ua/}


   

  Про зміни у законодавстві України з питань державної ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 8. Отзывов пользователей: 4.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы