Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про організацію стажування у 2013 році в органах влади осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації", Національн

НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ

НАКАЗ

 • 30.09.2013 № 172
 • Про організацію стажування у 2013 році в органах влади осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"

  На виконання Указу Президента України від 5 квітня 2012 року № 2( 246/2012 )46( 246/2012 ) "Про Президентський кадровий резерв "Нова еліта нації", наказу Національного агентства України з питань державної служби від 14 січня 2013 року № 5 "Про затвердження переліку заходів на 2013 рік із професійного розвитку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" та відповідно до Положення про Національне агентство України з питань державної служби, затвердженого Указом Президента України від 18 липня 2011 року № 769( 769/2011 ), НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити Методичні рекомендації щодо організації стажування у 2013 році в органах влади осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації" (далі — Методичні рекомендації), що додаються.

  2. Школі вищого корпусу державної служби забезпечити організацію стажування у 2013 році в органах влади осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації", з 4 по 8 листопада 2013 року відповідно до Методичних рекомендацій.

  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Нацдержслужби України згідно з розподілом обов'язків.

  Голова Нацдержслужби України

  В. Толкованов

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Нацдержслужби України 30.10.2013  № 172

  МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо організації стажування у 2013 році в органах влади осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"

  1. Стажування в органах влади (далі — Стажування) є невід'ємною складовою професійного розвитку осіб, зарахованих до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації".

  2. Стажування проводиться з метою залучення учасників Президентського кадрового резерву до розробки та впровадження реформ у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, зокрема завдань Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава"( n0004100-10 ).

  3. Основні завдання Стажування полягають у забезпеченні:

  набуття навичок з розробки реформ у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку, зокрема завдань Програми економічних реформ на 2010-2014 роки "Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава" ( n0004100-10 );

 • набуття навичок з практичної реалізації реформ на центральному рівні державного управління;
 • підвищення професійної компетентності і ділових якостей тощо.
 • 4. Стажування рекомендується проводити відповідно до Плану з виконання індивідуального завдання під час проходження стажування (далі — План стажування), який складається учасником Президентського кадрового резерву за погодженням з органом влади, де проводиться Стажування.

  План стажування, як правило, включає питання, які мають бути опрацьовані під час Стажування, а також перелік питань для попереднього ознайомлення (до проведення Стажування).

  Індивідуальне завдання обирається особисто кожним учасником Президентського кадрового резерву. Тема індивідуального завдання має бути обґрунтовано проблемною, в контексті впровадження реформ у сферах державного управління, що мають пріоритетне значення для досягнення цілей соціально-економічного розвитку.

  5. Місцем Стажування визначається, як правило, структурний підрозділ (не нижче департаменту чи самостійного управління) органу влади, робота якого безпосередньо спрямована на реалізацію державної політики та впровадження реформ у сфері, яка відповідає обраному індивідуальному завданню.

  6. Керівником Стажування, як правило, призначають керівника структурного підрозділу, де проводиться Стажування. Керівнику Стажування рекомендується надавати учаснику Президентського кадрового резерву всебічну допомогу та сприяння в отриманні та опрацюванні інформації відповідно до Плану стажування.

  Для забезпечення координації під час проведення Стажування рекомендується визначити заступника керівника органу влади, до обов'язків якого, як правило, буде належати забезпечення можливості отримання учасниками Президентського кадрового резерву інформації, необхідної для виконання Плану стажування (у т. ч. з різних підрозділів органу влади).

  7. Документальне оформлення проведення Стажування рекомендується здійснювати відповідно до наказу про стажування, а також Плану стажування, Доповідної записки про результати стажування особи, зарахованої до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації", Відгуку про результати стажування, зразки яких наведено у додатках 1-3.

  8. Учаснику Президентського кадрового резерву за результатами виконання Плану стажування рекомендується подати до органу влади, де проводилося стажування, та Нацдержслужби України звіт про стажування, оформлений у вигляді доповідної записки.

  Керівнику Стажування рекомендується скласти Відгук про результати стажування, який подається разом з доповідною запискою.

  9. Після надходження до Нацдержслужби України матеріалів Стажування, Школа вищого корпусу державної служби здійснює узагальнення та готує звіт про проведення Стажування учасників Президентського кадрового резерву, з метою його надання до Адміністрації Президента України.

  Начальник Відділу методичного забезпечення діяльності кадрових служб

  Н. Щербакова

  Додаток 1 до Методичних рекомендацій

  ПЛАН ( v0172859-13 BF39.doc ) з виконання індивідуального завдання під час проходження стажування

  Додаток 2 до Методичних рекомендацій

  ДОПОВІДНА ЗАПИСКА( v0172859-13 BF40.doc ) про результати стажування особи, зарахованої до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"

  Додаток 3 до Методичних рекомендацій

  ВІДГУК ( v0172859-13 BF42.doc ) про результати стажування особи, зарахованої до Президентського кадрового резерву "Нова еліта нації"

  {Текст взято з сайту Нацдержслужби України http://www.nads.gov.ua}


   

  Про організацію стажування у 2013 році в органах влади ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 3.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}