Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до наказу Мінприроди від 15.03.2013 № 98, Міністерство охорони навколишнього природного середовища України

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО ПРИРОДНОГО СЕРЕДОВИЩА УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 27.09.2013  № 401
 • Про внесення змін до наказу Мінприроди від 15.03.2013 № 98

  Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.03.2013 № 159( 159-2013-п ) "Про ліквідацію територіальних органів Міністерства охорони навколишнього природного середовища" та з метою забезпечення здійснення заходів, пов'язаних з ліквідацією територіальних органів Міністерства охорони навколишнього природного середовища, НАКАЗУЮ:

  1. Унести зміни у додаток 1 до наказу Міністерства охорони навколишнього природного середовища від 15.03.2013 № 98 "Про ліквідацію територіальних органів Міністерства охорони навколишнього природного середовища", виклавши пункти 14, 25 у такій редакції:

  "14. Голова комісії з проведення ліквідації Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Одеській області — заступник директора Департаменту — начальник Управління державної екологічної експертизи, екологічних програм та міжнародної діяльності Департаменту екології та природних ресурсів Одеської обласної державної адміністрації Інешин Юрій Михайлович (за згодою).

  25. Голова комісії з проведення ліквідації Державного управління охорони навколишнього природного середовища в м. Києві — заступник директора Департаменту — начальник управління екології та охорони природних ресурсів Департаменту міського благоустрою та збереження природного середовища виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) Курикін Сергій Іванович (за згодою).".

  2. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  Голова комісії з проведення реорганізації Мінприроди, перший заступник Міністра екології та природних ресурсів

  М.І. Романов


   

  Про внесення змін до наказу Мінприроди від 15.03.2013 ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}