Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про посилення контролю під час переміщення (пересилання) на митну територію України продуктів тваринного походження, Міністерство доходів і зборів Укр

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 30.09.2013  № 19622/7/99-99-24-01-03-17
 • Керівникам митниць Міндоходів

  Про посилення контролю під час переміщення (пересилання) на митну територію України продуктів тваринного походження

  Рішенням Кабінету Міністрів України, прийнятим 11 вересня 2013 року (пункт 13 розділу 6 "Про заходи, що вживаються з метою недопущення занесення в Україну збудника африканської чуми свиней" протоколу № 53), Міндоходів, Мінінфраструктури, Держветфітослужбі та Українському державному підприємству поштового зв'язку "Укрпошта" доручено посилити контроль з метою запобігання потраплянню на територію України продуктів тваринного походження відповідно до встановленої Головним державним інспектором ветеринарної медицини заборони, що надходять у поштових та експрес-відправленнях з неблагополучних щодо особливо небезпечних хвороб країн і територій.

  На виконання цього рішення Кабінету Міністрів України зобов'язую забезпечити неухильне виконання положень статей 235( 4495-17 ), 319 Митного кодексу України( 4495-17 ) при здійсненні митного контролю та митного оформлення товарів, що переміщуються (пересилаються) на митну територію України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях. Перелік заборон щодо ввезення на митну територію України товарів, які підлягають ветеринарно-санітарному контролю, доведено до митних органів листом Державної митної служби України від 17.11.2011 № 11.1/3-16.3/15644-ЕП( v5644342-11 ) "Про надання інформації з питань впровадження попереднього документального контролю" (зі змінами).

  Перший заступник Міністра

  С. Д. Дериволков

  WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua


   

  Про посилення контролю під час переміщення (пересилання) ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}