Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо визначення річного обсягу використання природного газу, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ЛИСТ

 • 01.07.2013  № 4306/16/47-13
 • ПАТ «Харківгаз»

  Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, розглянула Ваш лист від 23.05.2013 № 1533 та в межах своєї компетенції повідомляє наступне.

  Положеннями пункту 10 Правил надання населенню послуг з газопостачання( 2246-99-п ), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 09.12.1999 № 2246 (далі — Правила) передбачено, що визначення річного обсягу використання природного газу здійснюється шляхом додавання обсягу використаного природного газу згідно з показниками лічильника з початку попереднього року до зняття показників лічильника у грудні попереднього року та розрахункового обсягу використання природного газу за необліковані дні грудня у разі незняття показників лічильника газу газопостачальним підприємством станом на 1 січня.

  Розрахунковий обсяг використання природного газу за необліковані дні грудня розраховується як різниця між контрольними зняттями показників лічильника газопостачальним підприємством у січні поточного року та грудні попереднього року, що помножена на кількість днів, не облікованих до 1 січня поточного року, та поділена на кількість днів між зазначеними контрольними зняттями показників лічильника.

  Визначення річного обсягу використання природного газу в попередньому році з урахуванням розрахункового обсягу використання природного газу за необліковані дні здійснюється за формулою

  Vр=Vг+[nх(Vс-Vг)/N],

 • де
 • -

 • обсяг природного газу, використаний споживачем у попередньому році;
 • -

  обсяг фактично спожитого природного газу за контрольним зняттям показників лічильника газопостачальним підприємством у січні поточного року;

  -

  обсяг фактично спожитого природного газу за контрольним зняттям показників лічильника газопостачальним підприємством у грудні попереднього року;

  N

  -

  сумарна кількість днів між контрольними зняттями показників лічильника газу в січні поточного року та грудні попереднього року;

  n

  -

 • кількість днів, не облікованих до 1 січня поточного року.
 • Формула, зазначена в абзаці тридцять першому пункту 10 Правил ( 2246-99-п ), застосовується для визначення річного обсягу використання природного газу, з урахуванням розрахункового обсягу використання природного газу за необліковані дні грудня попереднього року.

  При обчислені складової N формули не беруться безпосередньо дні контрольного зняття показників лічильника газу в січні поточного року та грудні попереднього року, оскільки вони є облікованими.

  При обчисленні складової n формули не береться безпосередньо день контрольного зняття показників лічильника газу у грудні попереднього року, оскільки він є облікованим, та підраховуються всі необліковані дні грудня попереднього року по 31 грудня включно.

  З повагою,

  Член Комісії

  В. Меркушов


   

  Щодо визначення річного обсягу використання природного ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}