Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо надання роз’яснення (стосовно контрольних знімань наказів приладу обліку), Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергети

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ЛИСТ

  • 31.07.2013 № 5265/26/47-13
  • ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» Відділ НКРЕ в Донецькій області

    Щодо надання роз’яснення

    Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики України (далі — НКРЕ), розглянула лист ПАТ «ДТЕК Донецькобленерго» від 26.07.2013 № 33/ис5644 та повідомляє.

    1. Постановою НКРЕ від 30.05.2013 № 642( z0905-13 ) "Про підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії" (далі — Постанова) передбачено, що енергопостачальники мають надавати інформацію щодо структури електричної енергії, купленої енергопостачальником на Оптовому ринку електричної енергії, з урахуванням власної виробленої електричної енергії та купленої в установленому порядку безпосередньо у виробників електричної енергії відповідно до форми наведеної у додатку до Постанови( z0905-13 ).

    Слід зазначити, що вимоги до формату аркуша на якому буде розмінюватись інформація Постановою( z0905-13 ) не встановлено, тому повідомлення може бути будь якого формату.

    Разом з тим мета прийнятої Постанови( z0905-13 ) — підвищення якості обслуговування споживачів електричної енергії. Тому інформація, яка надсилається, має бути зрозуміла кожному споживачу.

    2. Згідно пункту 2 Постанови( z0905-13 ) енергопостачальники мають розміщувати щорічно інформацію за попередній рік щодо структури електричної енергії, купленої енергопостачальником на Оптовому ринку електричної енергії, з урахуванням власної виробленої електричної енергії та купленої в установленому порядку безпосередньо у виробників електричної енергії на зворотному боці платіжних документів або в окремих повідомленнях.

    З урахуванням того, що розміщення на зворотному боці платіжних документів передбачає отримання вищезазначеної інформації безпосередньо кожним споживачем, який отримує цей платіжний документ. Тому всі інші споживачі, які сплачують за спожиту електричну енергію в інший спосіб, також мають отримати такі повідомлення, зокрема, шляхом отримання інформаційного повідомлення за допомогою поштового зв’язку.

    3. Відповідно до положень пункту 38 Правил користування електричною енергією для населення( 1357-99-п ), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 26.07.99 № 1357 (зі змінами) (далі — ПКЕЕН), та пункту 13 договору про користування електричною енергією одним з обов’язків енергопостачальника є проведення не менш як один раз на 6 місяців контрольного знімання показів приладів обліку у споживачів відповідно до затверджених графіків.

    При цьому, відповідно до положень пункту 1.2 Правил користування електричною енергією( z0417-96 ), затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 № 28 (із змінами), контрольний огляд засобу обліку — виконання комплексу робіт з метою візуального обстеження цілісності засобу обліку (корпусу, скла, кріплення тощо), цілісності встановлених згідно з актом про пломбування пломб та наявності відбитків їх тавр, зняття показів засобів обліку, а також з метою виявлення без використання спеціальних технічних засобів та/або часткового демонтажу будівельних конструкцій або оздоблювальних матеріалів самовільних підключень.

    Слід зазначити, що локальне устаткування збору та обробки даних встановлюється у споживачів лише для вимірювання обсягів і параметрів потоків електричної енергії та значення споживаної потужності на окремій площадці вимірювання, та фіксування показів приладів обліку дистанційно.

    Враховуючи вищенаведене, енергопостачальник обов’язково має проводити один раз на 6 місяців контрольні знімання показів приладу обліку з метою візуального обстеження цілісності засобу обліку (корпусу, скла, кріплення тощо), цілісності встановлених згідно з актом про пломбування пломб та наявності відбитків їх тавр та з метою виявлення без використання спеціальних технічних засобів та/або часткового демонтажу будівельних конструкцій або оздоблювальних матеріалів самовільних підключень.

    Член Комісії

    Ю. Власенко


     

    Щодо надання роз’яснення (стосовно контрольних знімань ..., автор —
    Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

    Еще новости


    Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
    Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}