Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження Положення про порядок взаємодії органів державної влади при здійсненні міжнародно-правового захисту радіочастотного ресурсу України,

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЗВ’ЯЗКУ ТА ІНФОРМАТИЗАЦІЇ

РІШЕННЯ

 • 25.06.2013  № 392
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 17 липня 2013 р. за № 1192/23724

  Про затвердження Положення про порядок взаємодії органів державної влади при здійсненні міжнародно-правового захисту радіочастотного ресурсу України

  Відповідно до законів України «Про радіочастотний ресурс України»( 1770-14 ), «Про телекомунікації»( 1280-15 ), «Про ратифікацію Статуту і Конвенції Міжнародного союзу електрозв’язку»( 116/94-ВР ), «Про міжнародні договори України»( 1906-15 ), а також із метою визначення порядку взаємодії органів державної влади при здійсненні міжнародно-правового захисту радіочастотного ресурсу України, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації, ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Положення про порядок взаємодії органів державної влади при здійсненні міжнародно-правового захисту радіочастотного ресурсу України, що додається.

  2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ Головного управління з питань радіочастот при Кабінеті Міністрів України від 30 березня 1998 року № 5( z0264-98 ) «Про затвердження Положення про порядок здійснення міжнародної координації радіочастотних присвоєнь в Україні», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 27 квітня 1998 року за № 264/2704.

  3. Рішення набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Голова НКРЗІ

  П. Яцук


   

  Про затвердження Положення про порядок взаємодії органів ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}