Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до Характеристики та класифікаційних ознак видів добровільного страхування, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ РИНКІВ ФІНАНСОВИХ ПОСЛУГ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 • 02.07.2013  № 2070
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 23 липня 2013 р. за № 1231/23763

  Про внесення змін до Характеристики та класифікаційних ознак видів добровільного страхування

  Відповідно до пункту 22 частини четвертої та частини п’ятої статті 6 Закону України "Про страхування"( 85/96-ВР ) Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, ПОСТАНОВИЛА:

  1. Унести до пункту 3 Характеристики та класифікаційних ознак видів добровільного страхування( z1119-10 ), затверджених розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 09 липня 2010 року № 565, зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 16 листопада 2010 року за № 1119/18414, такі зміни:

  1.1. В абзаці першому цифри "21" замінити цифрами "22".

  1.2. Абзац третій підпункту 3.11 виключити.

  У зв’язку з цим абзац четвертий вважати абзацом третім.

  1.3. Доповнити новим підпунктом такого змісту:

  "3.22 страхування сільськогосподарської продукції — вид страхування, за яким предметом договору страхування є майнові інтереси, що не суперечать закону, пов'язані з відшкодуванням збитків, понесених страхувальником або іншою особою, визначеною страхувальником у договорі страхування, при вирощуванні, збиранні врожаю сільськогосподарських культур і багаторічних насаджень, вирощуванні (розведенні), відгодівлі (утриманні) сільськогосподарських тварин, птиці, кролів, бджолосімей та хутрових звірів, вирощуванні, розведенні, вилову (добуванні) риби та інших водних живих ресурсів, іншої тваринницької продукції.

  Даний вид страхування передбачає обов'язок страховика за встановлену договором страхування плату (страховий внесок, страховий платіж, страхову премію) здійснити виплату страхового відшкодування відповідно до умов договору страхування шляхом відшкодування страхувальнику або іншій особі, визначеній страхувальником у договорі страхування (вигодонабувачу), збитку, понесеного ними у зв'язку з пошкодженням, загибеллю (втратою) посівів (посадок), загибеллю (втратою), вимушеним забоєм (знищенням), травматичним пошкодженням або захворюванням сільськогосподарських тварин, птиці, кролів, хутрових звірів, бджолосімей, риби та інших водних живих ресурсів, недобором (недоотриманням) тваринницької продукції, продукції бджільництва, загибеллю (недобором, недоотриманням) урожаю внаслідок настання подій, які передбачені договором страхування.

  Умови добровільного страхування сільськогосподарської продукції можуть передбачати страхування від вогневих ризиків та ризиків стихійних явищ.".

  2. Департаменту методології, стандартів регулювання та нагляду за фінансовими установами забезпечити подання цього розпорядження до Міністерства юстиції України для державної реєстрації.

  3. Сектору зв’язків з громадськістю та протоколу забезпечити оприлюднення цього розпорядження після його державної реєстрації.

  4. Це розпорядження набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  5. Страховикам протягом одного року після набрання чинності цим розпорядженням привести правила страхування у відповідність до цього розпорядження.

  6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на члена Нацкомфінпослуг Литвина А. В.

  Голова Комісії

  Б. Візіров

  Протокол засідання Комісії від 2 липня 2013 р. № 53


   

  Про внесення змін до Характеристики та класифікаційних ..., автор —
  Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 2.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}