Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо зарахування часу військової служби до стажу роботи, що дає право на виплату надбавки за вислугу років, Міністерство соціальної політики України

МІНІСТЕРСТВО СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

  • 01.07.2013  № 687/13/84-13
  • Департамент заробітної плати та умов праці розглянув лист щодо зарахування часу військової служби до стажу роботи, що дає право на виплату надбавки за вислугу років згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р. № 1418( 1418-2009-п ), і повідомляє.

    Постановою Кабінету Міністрів України від 29.12.2009 р. № 1418 (зі змінами, внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 18.01.2012 р. № 23) затверджено Порядок виплати надбавки за вислугу років медичним та фармацевтичним працівникам державних та комунальних закладів охорони здоров'я( 1418-2009-п ) (далі — Порядок).

    Дія зазначеного Порядку поширюється на медичних та фармацевтичних працівників, які працюють на зазначених у пункті 3( 1418-2009-п ) цього Порядку посадах у будь-яких державних та комунальних установах, закладах, організаціях незалежно від підпорядкування і умови оплати праці яких визначаються відповідно до умов оплати праці працівників державних та комунальних закладів охорони здоров'я, крім посадових осіб державної санітарно-епідеміологічної служби України.

    Відповідно до п. 3 Порядку надбавка за вислугу років виплачується керівникам закладів охорони здоров'я, їх заступникам з числа лікарів, заступникам головного лікаря з медсестринства, керівникам структурних підрозділів з числа лікарів, головним медичним сестрам, лікарям усіх спеціальностей, професіоналам з вищою немедичною освітою, що допущені до медичної діяльності в закладах охорони здоров'я, керівникам фармацевтичних (аптечних) закладів, їх заступникам, керівникам структурних підрозділів з числа провізорів і фармацевтів, провізорам усіх спеціальностей, фахівцям з базовою вищою та неповною вищою медичною і фармацевтичною освітою усіх спеціальностей та помічникам ентомолога.

    Згідно з п. 4 Порядку( 1418-2009-п ) до стажу роботи, що дає право на встановлення надбавки за вислугу років, включається час роботи у державних та комунальних закладах охорони здоров'я України, СРСР і союзних республік СРСР, а також час роботи у будь-яких державних та комунальних установах, закладах та організаціях незалежно від підпорядкування на посадах, визначених у пункті 3 цього Порядку, за умови, що оплата праці таких працівників здійснюється відповідно до умов оплати праці медичних працівників державних та комунальних закладів охорони здоров'я.

    Також в стаж для виплати надбавки включається час військової служби, служби в органах і підрозділах цивільного захисту, служби у Держспецзв'язку, служби у підрозділах Держспецтрансслужби, служби осіб рядового і начальницького складу на зазначених у пункті 3 Порядку посадах у Збройних Силах України, інших військових формуваннях та правоохоронних органах України і колишнього СРСР.

    Отже, до стажу для виплати надбавки за вислугу років враховується лише час військової служби медичним або фармацевтичним працівником на посадах, зазначених у п. 3 Порядку.

    Період військової служби на посаді викладача військової кафедри вищого навчального закладу в стаж роботи для виплати надбавки за вислугу років відповідно до постанови від 29.12.2009 р. № 1418( 1418-2009-п ) не включається.

    Директор Департаменту

    О. Товстенко


     

    Щодо зарахування часу військової служби до стажу роботи, ..., автор —
    Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

    Еще новости


    Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
    Подняться вверх, к началу страницы