Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо тривалості щорічної основної відпустки керівника гуртка дошкільного навчального закладу, Центральна спілка споживчих товариств України

ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОМІТЕТ ПРОФСПІЛКИ ПРАЦІВНИКІВ ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

ЛИСТ

  • 20.06.2013  № 02-8/388
  • Щодо тривалості щорічної основної відпустки керівника гуртка дошкільного навчального закладу

    (Витяг)

    Порядок надання щорічної основної відпустки тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам( 346-97-п ) затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 14.04.97 р. № 346.

    У розділі II "Позашкільні навчальні заклади" додатка до Порядку надання щорічної основної відпустки( 346-97-п ) тривалістю до 56 календарних днів керівним працівникам навчальних закладів та установ освіти, навчальних (педагогічних) частин (підрозділів) інших установ і закладів, педагогічним, науково-педагогічним працівникам та науковим працівникам, яким затверджено тривалість щорічної основної відпустки, керівникам гуртків, студій, секцій, інших форм гурткової роботи передбачено тривалість щорічної відпустки 42 календарних дні. При цьому в примітці 3 до даного розділу передбачено, що щорічна основна відпустка зазначеної тривалості надається працівникам, на яких поширюються умови оплати праці працівників навчальних закладів та установ освіти.

    Посада керівника гуртка належить до номенклатури посад позашкільних навчальних закладів, що підтверджується п. 10 Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти( z0056-93 ), затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15.04.93 р. № 102. На даний час цей пункт Інструкції застосовується з урахуванням додатка 8 до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 р. № 557, яким затверджено Схему тарифних розрядів посад керівних та педагогічних працівників позашкільних закладів усіх типів і найменувань, шкіл естетичного виховання ( z1130-05 ) (п. 7 наказу № 557). Згідно із приміткою 7 до п. 10 Інструкції № 102 умови визначення тарифних розрядів керівникам гуртків поширюються на всі типи установ освіти.

    Тож оскільки оплата праці керівника гуртка дошкільного навчального закладу провадиться відповідно до умов оплати праці працівників навчальних закладів, щорічна основна відпустка працівникам, які посідають цю посаду, має надаватися тривалістю 42 календарних дні.

    Голова Профспілки

    Г. Труханов


     

    Щодо тривалості щорічної основної відпустки керівника ..., автор —
    Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

    Еще новости


    Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
    Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}