Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про організацію медичного забезпечення у 2013 році учасників зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступат

МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 30.05.2013  № 457
 • Про організацію медичного забезпечення у 2013 році учасників зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України

  Відповідно до статті 5, частини 5 статті 14 Основ законодавства України про охорону здоров'я( 2801-12 ), для забезпечення виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 грудня 2005 року № 1312( 1312-2005-п ) "Про невідкладні заходи щодо запровадження зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти", з метою належного медичного забезпечення учасників зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, НАКАЗУЮ:

  1. Міністру охорони здоров'я Автономної Республіки Крим, керівникам структурних підрозділів з питань охорони здоров'я обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій:

  1.1. Розробити та затвердити до 31 травня 2013 року плани заходів медичного забезпечення учасників зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України, погодивши їх з територіальними органами освіти і науки.

  1.2. Організувати тимчасові медичні пункти у навчальних закладах, на базі яких будуть розташовані пункти тестування з проведення процедури незалежного оцінювання, та забезпечити їх необхідними лікарськими засобами і виробами медичного призначення для надання невідкладної медичної допомоги.

  1.3. Розробити графіки чергувань лікарів та молодших спеціалістів з медичною освітою у пунктах тестування у дні проведення тестування в терміни, визначені управліннями освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій, та під час додаткової сесії зовнішнього тестування.

  1.4. Провести до 31 травня 2013 року регіональні семінари-наради для медичних працівників, задіяних у медичному обслуговуванні учасників тестування, залучивши до роботи представників регіональних органів освіти і науки, відповідальних за організацію тестування.

  1.5. Забезпечити надання невідкладної медичної допомоги учасникам тестування відповідно до стандартів та протоколів надання медичної допомоги дітям, затверджених Міністерством охорони здоров'я України.

  1.6. Передбачити на час проведення тестування збільшення кількості бригад швидкої допомоги з метою надання своєчасної медичної допомоги та транспортування до лікувально-профілактичних закладів учасників тестування у разі потреби.

  1.7. Вжити заходів щодо безвідмовної госпіталізації учасників тестування у разі потреби.

  1.8. Забезпечити своєчасне та оперативне подання інформації до Міністерства охорони здоров'я України про готовність до медичного забезпечення учасників тестування до 05 червня 2013, а також кількості осіб, яким надавалась медична допомога (із зазначенням діагнозів) на наступний день після проведення чергового етапу тестування, у терміни з 03 червня 2013 до 27 червня 2013.

  1.9. Підготувати заключний звіт про організацію та проведення медичного забезпечення учасників тестування та подати його до 15 липня 2013 року до Департаменту реформ та розвитку медичної допомоги МОЗ України.

  2. Голові Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головному державному санітарному лікарю України А. Пономаренку забезпечити в порядку здійснення планових та позапланових заходів державного нагляду (контролю) державний санітарно-епідеміологічний нагляд за своєчасним виконанням вимог санітарного законодавства під час проведення незалежного оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України.

  3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Міністра О. Толстанова та Голову Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головного державного санітарного лікаря України А. Пономаренка.

  Міністр

  Р. Богатирьова

  ПОГОДЖЕНО:

  В. о. Голови Державної санітарно-епідеміологічної служби України, головний державний санітарний лікар України

  А. Пономаренко


   

  Про організацію медичного забезпечення у 2013 році ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}