Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про максимальні роздрібні ціни на тютюнові вироби, Міністерство доходів і зборів України

МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 27.06.2013 № 9618/7/99-99-21-06-17
 • Головним управлінням Міндоходів в АР Крим, областях, мм. Києві та Севастополі, митницям Міндоходів Міжрегіональному головному управлінню Міндоходів — Центральному офісу з обслуговування великих платників

  Про максимальні роздрібні ціни на тютюнові вироби

  Департамент контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів Міндоходів відповідно до Положення про Міністерство доходів і зборів України( 141/2013 ), затвердженого Указом Президента України від 18 березня 2013 року № 141/2013, та статті 19 Податкового кодексу України від 02.12.2010 № 2755-VI( 2755-17 ) направляє в електронному вигляді дані чинних з 1 липня 2013 року декларацій про встановлені виробником або імпортером максимальні роздрібні ціни на тютюнові вироби з метою організації контролю за повнотою обчислення і сплати акцизного податку, а також за дотриманням суб'єктами господарювання, які провадять роздрібну торгівлю тютюновими виробами, вимог законодавства щодо максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби, встановлених виробниками або імпортерами таких виробів.

  Звертаємо увагу на те, що зазначена інформація щомісячно розміщується на веб-сайті Міндоходів за адресою:http://minrd.gov.ua/Головна/ДОВІДНИКИ,РЕЄСТРИ, ПЕРЕЛІКИ/ПЕРЕЛІКИ/Перелік встановлених максимальних роздрібних цін на тютюнові вироби.

  Директор Департаменту

  А. П. Радченко

  WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua


   

  Про максимальні роздрібні ціни на тютюнові вироби, ..., автор —
  Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}