Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про застереження ПАТ «Дніпродзержинська ТЕЦ» щодо недопущення надалі порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва тепл

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

 • 27.06.2013  № 52-р
 • Про застереження ПАТ «Дніпродзержинська ТЕЦ» щодо недопущення надалі порушення Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії

  Відповідно до Положення про Національну комісію, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики( 1059/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 23.11.2011 № 1059, Умов та Правил здійснення підприємницької діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії( z0574-06 ), затверджених постановою НКРЕ від 26.04.2006 № 540 (далі — Ліцензійні умови), на підставі акта планової перевірки від 21.06.2013 № 14, здійсненої відділом НКРЕ у Дніпропетровській області, щодо порушення ПАТ «Дніпродзержинська ТЕЦ» (Дніпропетровська область, м. Дніпродзержинськ, вул. Радянська, 2, код ЄДРПОУ 00130820) пункту 2.3 Ліцензійних умов у частині здійснення перехресного субсидіювання, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики, ВИРІШИЛА:

  Застерегти ПАТ «Дніпродзержинська ТЕЦ» щодо недопущення надалі порушення пункту 2.3 Ліцензійних умов( z0574-06 ) у частині здійснення перехресного субсидіювання.

  Голова Комісії

  С. Тітенко


   

  Про застереження ПАТ «Дніпродзержинська ТЕЦ» щодо недопущення ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы