Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до пункту 4 Порядку погодження призначення на посади керівників органів спеціального зв’язку, інформатизації та захисту інформації о

АДМІНІСТРАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ СПЕЦІАЛЬНОГО ЗВ’ЯЗКУ ТА ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 22.05.2013  № 279
 • Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 11 червня 2013 р. за № 928/23460

  Про внесення змін до пункту 4 Порядку погодження призначення на посади керівників органів спеціального зв’язку, підрозділів з питань зв’язку, інформатизації та захисту інформації органів державної влади, Національного банку України і Генеральної прокуратури України

  Відповідно до Положення про Адміністрацію Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України( 717/2011 ), затвердженого Указом Президента України від 30 червня 2011 року № 717, та з метою упорядкування порядку погодження призначень на посади керівників органів спеціального зв’язку, підрозділів з питань зв’язку, інформатизації та захисту інформації органів державної влади, Національного банку України і Генеральної прокуратури України НАКАЗУЮ:

  1. Внести зміни до пункту 4 Порядку погодження призначення на посади керівників органів спеціального зв’язку, підрозділів з питань зв’язку, інформатизації та захисту інформації органів державної влади, Національного банку України і Генеральної прокуратури України( z1293-11 ), затвердженого наказом Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 19 жовтня 2011 року № 288, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 14 листопада 2011 року за № 1293/20031288, виклавши його в новій редакції:

  "4. Для погодження кандидатури керівника Підрозділу державні органи звертаються до Адміністрації Держспецзв’язку з поданням, у якому зазначаються посада, на яку рекомендований кандидат, інформація про рівень його фахової і професійної підготовки, відомості про перебування в кадровому резерві, ділові та моральні якості.

  До подання щодо погодження призначення додаються:

  копія особової картки (форма П-2ДС( z0484-95 ), затверджена наказом Міністерства статистики України від 26 грудня 1995 року № 343, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 28 грудня 1995 року за № 484/1020) із відповідними додатками і фотокарткою розміром 4х6 см;

  засвідчені в установленому порядку копії трудової книжки та документів про вищу освіту, копії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я та по батькові, місце і дату видачі;

 • копія біографічної довідки, засвідченої кадровою службою.
 • До подання щодо погодження призначення на посаду керівника підрозділів з питань зв’язку, інформатизації та захисту інформації крім документів, зазначених в абзацах другому — п’ятому цього пункту, додається копія положення про Підрозділ.".

  2. Департаменту організації та контролю службової діяльності Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України подати цей наказ у встановленому порядку на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.

  3. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

  Голова Служби

  Г. А. Резніков


   

  Про внесення змін до пункту 4 Порядку погодження призначення ..., автор —
  Рейтинг статьи: 96% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}