Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік, Міністерство енергетики та вугільної пром

МІНІСТЕРСТВО ЕНЕРГЕТИКИ ТА ВУГІЛЬНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 16.05.2013  № 254
 • Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік

  Відповідно до Закону України "Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності"( 1160-15 ), Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів міністерств, інших органів виконавчої влади( 731-92-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.1992 № 731, зі змінами та доповненнями, НАКАЗУЮ:

  1. Доповнити План діяльності Міненерговугілля з підготовки проектів регуляторних актів на 2013 рік( v1010732-12 ), затверджений наказом Міненерговугілля від 14.12.2012 № 1010, пунктами 13-15 такого змісту:

 • 13.
 • наказ Міненерговугілля "Про визнання таким, що втратив чинність, наказу Державного комітету України по нафті і газу від 1 листопада 1994 року № 355"

  З метою приведення акта у відповідність до законодавства

  Відповідно до наказу Міненерговугілля від 26.11.2012 № 920 ( z0196-13 ) "Про затвердження Порядку розроблення та погодження прогнозного річного балансу надходження та розподілу природного газу в Україні, планового (розрахункового) балансу надходження та розподілу природного газу та формування і затвердження планового розподілу постачання природного газу споживачам"

 • 14.
 • наказ Міненерговугілля "Про внесення змін до Правил обліку природного газу під час його транспортування газорозподільними мережами, постачання та споживання"

  Для зменшення кількості випадків несанкціонованого споживання природного газу та запобігання злочинам

  З власної ініціативи

 • 15.
 • наказ Міненерговугілля "Про затвердження Методики визначення обсягів природного газу, які використовуються для виробництва теплової енергії для населення"

  Зумовлено необхідністю суворого контролю за співвідношенням між обсягами природного газу, використаного для виробництва загального обсягу теплової енергії, та обсягами природного газу, використаного для виробництва теплової енергії саме для населення

  З власної ініціативи Рамазанов В.

  2. Департаменту з питань виробництва традиційних та альтернативних видів палива, який є розробником відповідних актів — забезпечити своєчасну підготовку, базове, повторне, періодичне відстеження регуляторних актів, зазначених у пункті 1 цього наказу, після підписання відповідно до Методики відстеження результативності регуляторного акта ( 308-2004-п ), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308.

  3. Департаменту організаційного забезпечення діяльності Міністра та документальної роботи — забезпечити оприлюднення цього наказу на вeб-сайті Міненерговугілля.

  4. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  Міністр

  Е. Ставицький

  {Текст взято з сайту Міненерговугілля України http://mpe.kmu.gov.ua/}


   

  Про внесення змін до Плану діяльності Міненерговугілля ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 2.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}