Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження державного первинного еталона одиниці показника заломлення рідких та твердих речовин і матеріалів у видимій частині спектра, Міністер

МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ

НАКАЗ

 • 14.06.2013  № 640
 • Про затвердження державного первинного еталона одиниці показника заломлення рідких та твердих речовин і матеріалів у видимій частині спектра

  Відповідно до Закону України "Про метрологію та метрологічну діяльність"( 113/98-ВР ) та з метою здійснення заходів з виконання Державної програми розвитку еталонної бази на 2011 — 2015 роки( 1165-2010-п ), затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 22.12.2010 № 1165, НАКАЗУЮ:

  1. Затвердити еталон одиниці показника заломлення рідких та твердих речовин і матеріалів у видимій частині спектра як державний первинний еталон.

  2. Установити організацією — зберігачем державного первинного еталона одиниці показника заломлення рідких та твердих речовин і матеріалів у видимій частині спектра державне підприємство "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів".

  3. Призначити вченим — зберігачем державного первинного еталона одиниці показника заломлення рідких та твердих речовин і матеріалів у видимій частині спектра начальника лабораторії еталонів та еталонних матеріалів науково-виробничого відділу метрологічного забезпечення оптико-фізичних вимірювань державного підприємства "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" Коваленка Анатолія Васильовича.

  4. Національному науковому центру "Інститут метрології" забезпечити внесення державного первинного еталона одиниці показника заломлення рідких та твердих речовин і матеріалів у видимій частині спектра до Реєстру державних, первинних і вторинних еталонів одиниць вимірювань.

  5. Державному підприємству "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів", державному підприємству "Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості" підготувати до затвердження проект ДСТУ "Метрологія. Державна повірочна схема для засобів вимірювання показника заломлення рідких та твердих речовин і матеріалів".

  6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

  Міністр економічного розвитку і торгівлі України

  І. М. Прасолов


   

  Про затвердження державного первинного еталона одиниці ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 2. Отзывов пользователей: 3.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы