Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про затвердження Порядку та умов надання у 2013 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів з реформування системи н

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 27 березня 2013 р. № 204 Київ

Про затвердження Порядку та умов надання у 2013 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів з реформування системи надання адміністративних послуг

Відповідно до частини другої статті 97 Бюджетного кодексу України( 2456в-17 ) Кабінет Міністрів України постановляє:

Затвердити Порядок та умови надання у 2013 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування заходів з реформування системи надання адміністративних послуг, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 27 березня 2013 р. № 204

ПОРЯДОК ТА УМОВИ надання у 2013 році субвенції з державного бюджету( 5515-17 ) місцевим бюджетам на фінансування заходів з реформування системи надання адміністративних послуг

1. Ці Порядок та умови визначають механізм надання у 2013 році субвенції з державного бюджету( 5515-17 ) місцевим бюджетам на фінансування заходів з реформування системи надання адміністративних послуг (далі — субвенція).

2. Головним розпорядником субвенції є Мінекономрозвитку.

Розпорядники субвенції за місцевими бюджетами визначаються рішеннями про такі бюджети відповідно до законодавства.

3. Субвенція надається з метою здійснення заходів з реформування системи надання адміністративних послуг відповідно до Закону України "Про адміністративні послуги"( 5203-17 ) шляхом забезпечення функціонування у мм. Вінниці, Кіровограді, Києві, Луганську, Львові, Полтаві, Харкові та Хмельницькому центрів надання адміністративних послуг (далі — центри) і спрямовується міському бюджету:

1) м. Вінниці для:

 • придбання серверного, мережевого обладнання, комп’ютерної техніки;
 • придбання системи резервного живлення;
 • 2) м. Кіровограда для:

 • капітального ремонту приміщення центру;
 • придбання комп’ютерної техніки та периферійних пристроїв, впровадження системи контролю доступу, встановлення інформаційних терміналів;

  капітального ремонту слабкострумових мереж, придбання серверного та активного мережевого обладнання;

 • облаштування серверного приміщення;
 • придбання та налаштування автономної телефонної системи;
 • створення системи електронного документообігу та локальної мережі;
 • модернізації веб-сайту центру;
 • 3) м. Києва для удосконалення програмного забезпечення електронного документообігу та автоматизованого обміну даними між суб’єктами надання адміністративних послуг;

  4) м. Луганська для:

  погашення кредиторської заборгованості, що виникла під час здійснення видатків міського бюджету м. Луганська за рахунок коштів, отриманих з державного бюджету за програмою "Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на фінансування комплексних пілотних проектів з реформування системи надання адміністративних послуг";

 • завершення реконструкції будівлі з прибудовою, у якій розміщений центр;
 • створення системи комплексного захисту інформації;
 • реконструкції трансформаторної підстанції із заміною трансформаторів для будівлі центру;
 • 5) м. Львова для:

 • поточного ремонту приміщення центру;
 • придбання меблів, комп’ютерної техніки, програмного забезпечення, мережевого обладнання, у тому числі автоматизованої системи керування чергою, інформаційних стендів;

  установлення системи відеоспостереження, засобів телефонного зв’язку та системи безперебійного живлення;

  6) м. Полтави для:

 • реконструкції приміщення центру;
 • створення системи електронного документообігу, комплексної системи захисту інформації, автоматизованої системи керування чергою;

 • придбання комп’ютерної техніки, системи кондиціювання, меблів та інформаційних стендів;
 • 7) м. Харкова для:

 • завершення капітального ремонту приміщення центру;
 • придбання комп’ютерної техніки, системи кондиціювання, меблів;
 • 8) м. Хмельницького для:

  побудови волоконно-оптичної лінії зв’язку для забезпечення безперебійного, швидкісного та захищеного зв’язку;

 • створення системи електронного документообігу.
 • 4. Перерахування субвенції здійснюється в обсягах, передбачених у додатку 7 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2013 рік"( 5515-17 ).

  5. Розпорядники субвенції за місцевими бюджетами формують у місячний строк після затвердження цих Порядку та умов переліки товарів, робіт і послуг, що підлягають закупівлі за рахунок субвенції, і подають їх за підписом відповідного міського голови для погодження до Мінекономрозвитку за встановленою Міністерством формою.

  Зміни до зазначених переліків подаються Мінекономрозвитку для погодження в порядку, передбаченому абзацом першим цього пункту.

  6. Казначейство перераховує субвенцію відповідно до Порядку перерахування міжбюджетних трансфертів( 1132-2010-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 грудня 2010 р. № 1132 (Офіційний вісник України, 2010 р., № 96, ст. 3399).

  7. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні і необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та операції, пов’язані з використанням субвенції, здійснюються в установленому законодавством порядку.

  8. Закупівля товарів, робіт і послуг за рахунок субвенції здійснюється в установленому законом порядку.

  Попередня оплата таких товарів, робіт і послуг проводиться з урахуванням положень бюджетного законодавства.

  9. Розпорядники субвенції за місцевими бюджетами подають щомісяця до 10 числа Мінекономрозвитку інформацію про її використання.

  10. Казначейство інформує щомісяця до 16 числа Мінекономрозвитку і Мінфін про обсяги перерахованої субвенції та касові видатки в розрізі мм. Вінниці, Кіровограда, Києва, Луганська, Львова, Полтави, Харкова та Хмельницького.

  11. Мінекономрозвитку подає щокварталу до 20 числа наступного місяця Мінфіну узагальнену інформацію про використання субвенції.

  12. Складення та подання фінансової і бюджетної звітності про використання субвенції, а також контроль за її цільовим та ефективним витрачанням здійснюються в установленому законодавством порядку.


   

  Про затвердження Порядку та умов надання у 2013 році ..., автор —
  Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}