Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Оздоровлення за санаторною путівкою частково компенсують, Редакції виданьОздоровлення за санаторною путівкою частково компенсують

У мене є дві доньки — п'яти та тринадцяти років. До якого їх віку я можу брати путівку матері та дитини у комісії з соцстрахування?

Лідія І., (питання надійшло електронною поштою).

Відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне соціальне страхування у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності та витратами, зумовленими похованням"( 2240-14 ), застрахована особа та члени її сім'ї можуть отримати путівку до санаторно-курортного закладу з метою оздоровлення. Ті, хто бажає оздоровитися, мають на це право відповідно до медичного висновку.

Рішення про надання путівки ухвалює комісія соціального страхування підприємства, на якому працює зацікавлена особа. Для цього потрібна заява працівника та медична довідка для одержання путівки. Один із застрахованих батьків у період своєї відпустки може поїхати до санаторно-курортного закладу для лікування дитини (на підставі її медичних показань). Часткова компенсація оздоровлення дитини здійснюється у розмірі 15%, а для лікування двох дітей — 10% вартості путівки. Якщо дитина перебуває у оздоровчому закладі без дорослих, то компенсується 10% вартості лікування. Батьки можуть їздити до санаторно-курортного закладу з дітьми, яким виповнилося 4 роки, до досягнення ними повноліття. Право на оздоровлення надається раз на рік.

Антон ГАЛЬ.


 

Оздоровлення за санаторною путівкою частково компенсують, ..., автор —
Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 3. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}