Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення перебування в Україні іноземних делегацій з офіці

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 11 березня 2013 р. № 146 Київ

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення перебування в Україні іноземних делегацій з офіційними візитами

Кабінет Міністрів України постановляє:

Внести до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення перебування в Україні іноземних делегацій з офіційними візитами( 188-2011-п ), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 р. № 188 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 16, ст. 676), зміни, що додаються.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 27

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2013 р. № 146

ЗМІНИ, що вносяться до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для забезпечення перебування в Україні іноземних делегацій з офіційними візитами( 188-2011-п )

1. Пункт 1 викласти в такій редакції:

"1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених МЗС у державному бюджеті за програмою "Реалізація Міністерством закордонних справ України повноважень з проведення зовнішньої політики України, організація і контроль за діяльністю закордонних дипломатичних установ України", для забезпечення перебування в Україні іноземних делегацій з офіційними візитами (далі — бюджетні кошти).".

2. Доповнити Порядок пунктом 5-1 такого змісту:

"5-1. За наявності заборгованості за бюджетними зобов’язаннями минулих років, взятими на облік органами Казначейства, така заборгованість підлягає погашенню у поточному бюджетному періоді.".

3. Пункт 6 викласти в такій редакції:

"6. Відображення у первинному та бухгалтерському обліку інформації про отримані (створені) оборотні та необоротні активи, а також відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.".


 

Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених ..., автор —
Рейтинг статьи: 95% из 100 возможных. Голосов всего: 4. Отзывов пользователей: 2.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы