Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо опису розділів та схем XML-файлів електронної форми реєстрації аудиторських фірм відповідно до Порядку ведення реєстру аудиторських фірм, які мож

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ З ЦІННИХ ПАПЕРІВ ТА ФОНДОВОГО РИНКУ

НАКАЗ

 • 26.02.2013  № 114
 • Щодо опису розділів та схем XML-файлів електронної форми реєстрації аудиторських фірм відповідно до Порядку ведення реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів

  Відповідно до пункту 4 рішення Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 13 травня 2011 року № 491( z0658-11 ) "Про затвердження відкритого формату передачі даних між Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку та суб'єктами інформаційної взаємодії", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 2 червня 2011 року за № 658/19396, та з метою упорядкування процесу реєстрації інформації в реєстрі аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів відповідно до Порядку ведення реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів( z2213-12 ), затвердженого рішенням Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 25.10.2012 № 1519, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 28.12.2012 за № 2213/22525 (далі — Порядок), НАКАЗУЮ:

  1. Відповідно по підпункту "и" пункту 2 розділу IV Порядку( z2213-12 ) затвердити електронну форму документа із описом розділу та схеми електронного файла на основі специфікації eXtensible Markup Language (XML) (далі — електронна форма) (додається), яка подається аудиторськими фірмами, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку (далі — аудиторська фірма), до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку після внесення аудиторською фірмою інформації до реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів, передбаченого Порядком.

  2. Електронна форма складається з файла в електронному вигляді:

  реєстраційна інформація отримана з реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів:

  "Report.xml", який відповідає схемі "ReAudit.xsd".

  3. Кожна подана електронна форма повинна відповідати всім правилам побудови XML-документа відповідно до відкритого стандарту W3C http://www.w3.org/TR/REC-xml).Контроль за цілісністю структури та правильністю заповнення для кожного виду інформації в електронній формі, яка містить XML-схему, що відповідає стандарту W3C — http://www.w3.org/2001/XMLSchema-instance),встановлюється цим наказом.

  4. Всі XML-схеми поширюються Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку. Порядок елементів у XML-документі повинен точно відповідати порядку, описаному XML-схемою.

  6. Інформація, яка складається в електронній формі, формуються з використанням кодування "Windows-1251".

  7. Відділу програмного забезпечення, захисту інформації та адміністрування баз даних управління інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (О. Макогон) забезпечити оприлюднення цього наказу на веб-сайті Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку.

  8. Відділу зовнішніх та внутрішніх комунікацій управління інформаційних технологій, зовнішніх та внутрішніх комунікацій (Ю. Жулій) забезпечити опублікування цього наказу в офіційному друкованому виданні НКЦПФР.

  9. Цей наказ є окремим документом нормативно-технічного характеру.

  10. Контроль за виконанням цього наказу покласти на члена Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку К. Кривенка.

  Голова Комісії

  Д. Тевелєв

  ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Голови Комісії 26.02.2013  № 114

  ОПИСИ розділів та схем файлів в електронному вигляді

  Опис структури файла "Report.xml" реєстраційної інформації отримана з реєстру аудиторських фірм, які можуть проводити аудиторські перевірки професійних учасників ринку цінних паперів:

  <?xml version="1.0" encoding="Windows-1251"?>

  Заголовочний тег файла

  <?xml version='1.0' encoding='Windows-1251'?><z:root xmlns:xsi=/go/www.w3.org/2001/XMLSchema-instance xsi:schemaLocation=/go/nssmc.gov.ua/Schem/ReAuditReAudit.xsd' xmlns:z=/go/nssmc.gov.ua/Schem/ReAudit' D_EDRPOU= 'Дані: Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ аудиторської фірми' D_NAME= 'Дані: Скорочене найменування аудиторської фірми' STD= 'Дані: Дата реєстрації інформації в Реєстрi ' FID= 'Дані: Дата реєстрації інформації в Реєстрі' (STD та FID повинні співпадати)' NREG= 'True' TTYPE= '1002' REGID= 'Код реєстрації інформації в Реєстрі' RCRC= 'Контрольна сума отримана з Реєстру' >

  Відкриття головного тегу

  </z:root >

  Заключний тег файла

  Файл схеми: "ReAudit.xsd".

  <schema xmlns=/go/www.w3.org/2001/XMLSchema xmlns:z=/go/nssmc.gov.ua/Schem/ReAudit targetNamespace=/go/nssmc.gov.ua/Schem/ReAudit elementFormDefault='qualified'> <simpleType name='EDRPOU'><restrictioN base='string'><maxLength value='12' /></restriction></simpleType><simpleType name='CRC'><restrictioN base='string'><maxLength value='100' /></restriction></simpleType><element name='root'><complexType><attribute name='D_EDRPOU' type='z:EDRPOU' /><attribute name='D_NAME' type='string' /><attribute name='STD' type='dateTime' /><attribute name='FID' type='dateTime' /><attribute name='NREG' type='string' /><attribute name='TTYPE' type='string' /><attribute name='REGID' type='double' /><attribute name='RCRC' type='z:CRC' /></complexType></element> </schema>


   

  Щодо опису розділів та схем XML-файлів електронної ..., автор —
  Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}