Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

передбачених у державному бюджеті для оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, Кабінет Мініс

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ ПОСТАНОВА

від 4 березня 2013 р. № 130 Київ

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Затвердити Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, що додається.

2. Визнати такими, що втратили чинність, постанови Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

Прем'єр-міністр України

М. АЗАРОВ

Інд. 70

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 130

ПОРЯДОК використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу

1. Цей Порядок визначає механізм використання коштів, передбачених у державному бюджеті за бюджетною програмою "Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів з надання безоплатної вторинної правової допомоги" (далі — бюджетні кошти).

2. Головним розпорядником бюджетних коштів є Мін’юст.

Відповідальним виконавцем бюджетної програми є Координаційний центр з надання правової допомоги (далі — Координаційний центр).

Розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня є Координаційний центр, його територіальні відділення — центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі — центри).

3. Бюджетні кошти спрямовуються на:

1) оплату послуг адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у визначених законом випадках;

2) відшкодування витрат адвокатів, пов’язаних з наданням безоплатної вторинної правової допомоги;

3) оплату праці адвокатів з надання громадянам правової допомоги у кримінальних провадженнях (кримінальних справах), які до 1 січня 2013 р. здійснювали захист за призначенням слідчого, прокурора, слідчого судді (суду), а також адвокатів, які розпочали здійснювати такий захист до 1 січня 2013 р. і здійснюють його до закінчення кримінального провадження (кримінальної справи).

4. Оплата послуг та відшкодування витрат адвокатів за рахунок бюджетних коштів, передбачені підпунктами 1 і 2 пункту 3 цього Порядку, здійснюються центрами відповідно до Порядку оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу( 305-2012-п ), та Методики обчислення розміру винагороди адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу у кримінальних провадженнях( 305-2012-п ), затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2012 р. № 305 "Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу" (Офіційний вісник України, 2012 р., № 30, ст. 1114; 2013 р., № 2, ст. 39).

5. Оплата праці адвокатів за рахунок бюджетних коштів, передбачена підпунктом 3 пункту 3 цього Порядку, здійснюється центрами в розмірі 2,5 відсотка місячного розміру мінімальної заробітної плати за годину роботи адвоката під час здійснення кримінального провадження.

Підставою для оплати праці адвокатів з надання правової допомоги громадянам у кримінальних провадженнях (кримінальних справах) у таких випадках є постанова слідчого, прокурора чи ухвала слідчого судді (суду) та оформлена ними згідно з додатком 1 до цього Порядку довідка про участь адвоката у кримінальному провадженні (кримінальній справі).

Копія відповідної постанови (ухвали) та довідка про участь адвоката у кримінальному провадженні (кримінальній справі) подаються керівнику адвокатського об’єднання (адвокатського бюро) або адвокату, якщо він працює індивідуально, який складає довідку-розрахунок у трьох примірниках згідно з додатком 2 до цього Порядку.

Керівник адвокатського об’єднання (адвокатського бюро) або адвокат надсилає один примірник довідки-розрахунка слідчому, прокурору чи слідчому судді (суду), який долучає його до кримінального провадження, другий — подає центру, третій — зберігається у справах адвокатського об’єднання (адвокатського бюро, адвоката). До кожного примірника довідки-розрахунка додаються документи, на підставі яких вона складена.

На підставі поданих адвокатським об’єднанням (адвокатським бюро, адвокатом) довідки-розрахунка та документів, що до неї додаються, центри складають і подають Координаційному центру реєстри заборгованості з оплати праці адвокатів за формою, затвердженою ним.

Координаційний центр на підставі складених реєстрів здійснює розподіл бюджетних коштів.

Центри проводять перевірку отриманих від адвокатських об’єднань (адвокатських бюро, адвокатів) довідок-розрахунків та документів, що до них додаються, і в разі виявлення помилок у розрахунку суми коштів, що підлягає виплаті адвокату, або інших помилок, у зв’язку з чим неможливо здійснити оплату, такі документи повертаються для доопрацювання із зазначенням причини повернення.

Центри перераховують бюджетні кошти адвокатським об’єднанням (адвокатським бюро, адвокатам) протягом 30 днів після одержання від них довідок-розрахунків та документів, що до них додаються.

6. Відкриття рахунків, реєстрація, облік бюджетних зобов’язань в органах Казначейства та проведення операцій, пов’язаних з використанням бюджетних коштів, здійснюються в установленому законодавством порядку.

7. Перерахування бюджетних коштів адвокатським об’єднанням (адвокатським бюро, адвокатам) здійснюється на підставі поданих ними документів.

8. Заборгованість за бюджетними зобов’язаннями минулих років, узятими на облік органами Казначейства, підлягає погашенню у поточному бюджетному періоді.

9. Складення та подання фінансової та бюджетної звітності про використання бюджетних коштів, звіту про виконання паспорта бюджетної програми (у тому числі за результативними показниками), а також контроль за цільовим та ефективним витрачанням бюджетних коштів здійснюються в установленому законодавством порядку.

Додаток 1 до Порядку

ДОВІДКА ( 130-2013-п BF48.doc ) про участь адвоката у кримінальному провадженні (кримінальній справі) (видається один раз на місяць)

Додаток 2 до Порядку

ДОВІДКА-РОЗРАХУНОК ( 130-2013-п BF49.doc ) про розмір коштів, що підлягають виплаті адвокату

ЗАТВЕРДЖЕНО постановою Кабінету Міністрів України від 4 березня 2013 р. № 130

ПЕРЕЛІК постанов Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 26 січня 2011 р. № 50( 50-2011-п ) "Про затвердження Порядку використання коштів державного бюджету для надання громадянам правової допомоги в кримінальних провадженнях за рахунок держави" (Офіційний вісник України, 2011 р., № 6, ст. 284).

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 13 лютого 2012 р. № 79( 79-2012-п ) "Про внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету для надання громадянам правової допомоги в кримінальних справах за рахунок держави" (Офіційний вісник України, 2012 р., № 12, ст. 447).

3. Постанова Кабінету Міністрів України від 20 червня 2012 р. № 569( 569-2012-п ) "Про внесення змін до Порядку використання коштів державного бюджету для надання громадянам правової допомоги в кримінальних справах за рахунок держави" (Офіційний вісник України, 2012 р., № 48, ст. 1888).


 

передбачених у державному бюджеті для оплати послуг ..., автор —
Рейтинг статьи: 98% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

Еще новости


Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}