Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Про порядок ввезення на митну територію України живих тварин, Державна митна служба України

ДЕРЖАВНА МИТНА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 21.02.2013  № 11.1/3-16.3/1736-ЕП
 • Начальникам митниць Начальнику Департаменту митних інформаційних технологій та статистики

   Про порядок ввезення на митну територію України живих тварин

  Постановою Кабінету Міністрів України від 05.10.2011 № 1031 "Деякі питання здійснення державного контролю товарів, що переміщуються через митний кордон України" затверджено Перелік товарів, що підлягають державному контролю (у тому числі у формі попереднього документального контролю) у разі переміщення їх через митний кордон України ( 1031-2011-п ) (далі — Перелік). До цього Переліку не включено, зокрема, атракціони, пересувні цирки, пересувні звіринці та пересувні театри (код товару згідно з УКТЗЕД( 2371г-14 ) 9508 10 00 00).

  Згідно з Поясненнями до Української класифікації товарів зовнішньоекономічної діяльності, затвердженими наказом Держмитслужби України від 30.12.2010 № 1561( v1561342-10 ), до товарної позиції 9508 включаються, зокрема, живі тварини як предмет допоміжного обладнання за умови, що вони подані разом з цими атракціонами та як їх складові частини, незважаючи на те, що будучи поданими окремо ці тварини включаються до інших товарних позицій УКТЗЕД( 2371а-14 ).

  При здійсненні митного оформлення зазначених товарів, за умови класифікації їх у товарній позиції 9508, необхідно враховувати, що:

  - відповідно до Закону України "Про ветеринарну медицину"( 2498-12 ) тварини є об'єктами державного ветеринарно-санітарного контролю та нагляду, щодо яких повинні застосовуватися ветеринарно-санітарні заходи при переміщенні їх через митну територію України;

  - рішеннями Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Кабінеті Міністрів України, місцевих державних надзвичайних протиепізоотичних комісій, Головного державного інспектора ветеринарної медицини України запроваджено окремі заборони щодо ввезення живих тварин на територію України незалежно від того, в який спосіб та для яких цілей вони ввозяться;

  - відповідно до Переліку( 1031-2011-п ) живі тварини підлягають ветеринарно-санітарному контролю при переміщенні через митний кордон України.

  З урахуванням цього, залучати державних інспекторів ветеринарної медицини для проведення ветеринарно-санітарного контролю усіх без виключень живих тварин, що переміщуються через митний кордон України. Митний контроль та митне оформлення таких товарів завершувати тільки після проведення ветеринарно-санітарного контролю.

  Директор Департаменту класифікації товарів та заходів регулювання ЗЕД, член колегії Держмитслужби

  А.Є. Гутник

  WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua


   

  Про порядок ввезення на митну територію України живих ..., автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 6. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}