Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо порядку проведення вимірів електричного навантаження суб'єктами електроенергетики і споживачами електричної енергії, Національна комісія, що здій

НАЦІОНАЛЬНА КОМІСІЯ, ЩО ЗДІЙСНЮЄ ДЕРЖАВНЕ РЕГУЛЮВАННЯ У СФЕРІ ЕНЕРГЕТИКИ

ЛИСТ

  • 14.01.2013  № 377/26/47-13
  • КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» Луганська обл., м. Сєвєродонецьк

    Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики (далі — НКРЕ), розглянула лист КП «Сєвєродонецьке тролейбусне управління» від 27.09.2012 № 01-623 та в межах своєї компетенції повідомляє.

    Процедура проведення вимірів електричного навантаження суб'єктами електроенергетики і споживачами електричної енергії визначено Порядком організації проведення вимірів електричного навантаження в режимний день ( z0084-08 ), затвердженим наказом Міністерства палива та енергетики від 15.01.2008 № 7, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 06.02.2008 № 84/14775 (далі — Порядок).

    Пунктом 2.7 Порядку( z0084-08 ) визначено, що у разі відсутності розрахункових автоматизованих систем обліку електроенергії або засобів обліку електроенергії зі збереженням інформації в режимний день організовується цілодобове чергування персоналу на власних об'єктах електроенергетичних систем, підприємств електроенергетики та споживачів для забезпечення погодинних записів показань засобів обліку активної та реактивної електричної енергії за всіма лініями живлення із зазначенням номерів підстанцій, рівнів напруги, показань амперметрів у колах КУ споживачів тощо.

    Відповідно до положень пункту 4.10 Правил користування електричною енергією( z0417-96 ) (далі — ПКЕЕ), затверджених постановою НКРЕ від 31.07.96 № 28, зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 02.08.96 за № 417/11679, за умови наявності декількох ліній живлення фактичне навантаження споживача визначається як сумарне півгодинне навантаження кожної з ліній живлення в години добового максимуму навантаження енергосистеми (півгодинного максимального навантаження).

    Таким чином, питання, порушені у Вашому листі, мають вирішуватися з урахуванням вищенаведених вимог ПКЕЕ( z0417-96 ) та Порядку ( z0084-08 ).

    Звертаємо Вашу увагу, що нагляд за організацією проведення вимірів електричного навантаження в режимний день підприємствами електроенергетики та споживачами і вибірково контролює їх проведення Державна інспекція з енергетичного нагляду за режимами споживання електричної і теплової енергії.

    З повагою,

    Член Комісії

    Ю. Власенко


     

    Щодо порядку проведення вимірів електричного навантаження ..., автор —
    Рейтинг статьи: 97% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

    Еще новости


    Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
    Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}