Новые Консультации Последние консультации RSS

Консультации в Разделе Последние Консультации в Разделе RSS

Загрузка виджета поиска юриста в Вашем городе...

Юридические новости Последние новости по RSS

додати на Яндекс

Неотвеченные вопросы

Новое в Законодательстве

додати на Яндекс

Юридический форум


Конкурс!
Активно консультируете на сайте? Знаете ответы на все вопросы и готовы безвозмездно делиться с людьми своими знаниями? Получите награду — 10 000 гривен!
Подарки для консультантов
Для всех юристов, которые консультируют на сайте Advising, мы открываем магазин подарков, где каждый сможет обменять свои заработанные баллы на ценные призы!

Щодо питань засвідчення здійснення фітосанітарного контролю, Головна державна інспекція з карантину рослин України

МІНІСТЕРСТВО АГРАРНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ ГОЛОВНА ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КАРАНТИНУ РОСЛИН УКРАЇНИ

ЛИСТ

 • 26.12.2012  № 9898-04-2
 • Державній митній службі України

  Головна державна інспекція з карантину рослин України розглянула Ваш лист від 03.12.2012 № 11.1/1.2-16.3/13557 щодо надання роз'яснень з питань засвідчення здійснення фітосанітарного контролю та повідомляє наступне.

  Наказом Міністерства аграрної політики України від 23.08.2005 № 414( z1121-05 ) "Про затвердження Фітосанітарних правил ввезення з-за кордону, перевезення в межах країни, транзиту, експорту, порядку переробки та реалізації підкарантинних матеріалів", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 29.09.2005 за № 1121/11401, передбачено проведення фітосанітарного контролю об'єктів регулювання, результатом проходження якого є проставлення державним інспектором з карантину рослин відбитка відповідного штампа, а саме "Під фітосанітарним контролем", "Ввезення в Україну дозволено", "Вивезення з України дозволено" та "Транзит по Україні дозволено". Дані штампи несуть таку інформацію, як підпис інспектора, дату проведення фітосанітарних процедур, а для штампа "Ввезення в Україну дозволено" додатково ще номер карантинного дозволу на імпорт та дату його видачі.

  Поряд з цим повідомляємо, що за результатами проведення взаємозвірки митного оформлення товарів, які підлягають фітосанітарному контролю, були виявлені порушення щодо неналежного заповнення державними інспекторами з карантину рослин штампів, які свідчать про проходження процедури фітосанітарного контролю, та винних осіб було притягнуто до відповідальності.

  Голова комісії з припинення діяльності Головної державної інспекції з карантину рослин України

  А. Ф. Челомбітко

  WEB MD Office "НПО Поверхность", www.master-d.com.ua


   

  Щодо питань засвідчення здійснення фітосанітарного ..., автор —
  Рейтинг статьи: 99% из 100 возможных. Голосов всего: 1. Отзывов пользователей: 1.

  Еще новости


  Юридическая Консультация в Киеве, 01001, г. Киев, ул. Хрещатик, 32 Украина
  Подняться вверх, к началу страницы {lang: 'ru'}